Όλα τα Προϊόντα
-
Αισθητήρες κουρτίνας φωτός ασφαλείας
-
αισθητήρες κινήσεων
-
Ανιχνευτές υπέρυθρων φωτοκύτταρων
-
Ανιχνευτής βρόχων
-
Αισθητήρας ασφαλείας πύλης φραγμού
-
UHF αναγνώστης
-
Διαβάτης καρτών RFID
-
Σύστημα στάθμευσης
-
σύστημα διαχείρισης επισκεπτών
-
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης
-
Πληροφοριακό σήμα
-
Ασύρματος ανοιχτήρα πόρτας
-
Σύστημα φωτεινού σηματοδότη
-
Κουμπί διακοπτών
-
ΜπρούκΓεια σου, Νόρμαν... μόλις θυμήθηκα ότι δεν σε ενημέρωσα... όλα πήγαν καλά.τους άρεσε το αντικείμενο (υποθέτοντας ότι θα κρατήσει για τα επόμενα 10 χρόνια περίπου) -
Κίραν.Η Jutai είναι μια από τις πιο σίγουρες εταιρείες που έχω συναντήσει στην Κίνα.
λέξεις-κλειδιά [ access control card reader ] αγώνας 118 προϊόντα.
Πολυλειτουργικός οδηγός και ελεγκτής οθόνης LED για οθόνη πληροφοριών και ενσωμάτωση συσκευών
| Διεπαφή οθόνης LED: | HUB75 & HUB08 (Με δυνατότητα επέκτασης σε HUB12) |
|---|---|
| Γραμμές ελεγχόμενης οθόνης: | 4 Γραμμές Ανεξάρτητες |
| Υποστηριζόμενες γλώσσες: | 100+ γλώσσες |
NED200 Πολυλειτουργικός Ελεγκτής για Πινακίδες LED, Διαφημιστικές Πινακίδες και Διαδραστικές Οθόνες
| Διεπαφή οθόνης LED: | HUB75 & HUB08 (Με δυνατότητα επέκτασης σε HUB12) |
|---|---|
| Γραμμές ελεγχόμενης οθόνης: | 4 Γραμμές Ανεξάρτητες |
| Υποστηριζόμενες γλώσσες: | 100+ γλώσσες |
Έξυπνος ελεγκτής οθόνης LED για κώδικα QR κειμένου πολλών γραμμών και πληροφορίες σε πραγματικό χρόνο
| Διεπαφή οθόνης LED: | HUB75 & HUB08 (Με δυνατότητα επέκτασης σε HUB12) |
|---|---|
| Γραμμές ελεγχόμενης οθόνης: | 4 Γραμμές Ανεξάρτητες |
| Υποστηριζόμενες γλώσσες: | 100+ γλώσσες |
Σύστημα Διαχείρισης Επισκεπτών JUTAI Clouds, Κίος Διαχείρισης Επισκεπτών
| Τύποι υποστήριξης ταυτοποίησης: | Κωδικός QR, κάρτα IC, κάρτα CPU, NFC, κλπ. |
|---|---|
| Εξωτερική διεπαφή:: | Σημάδι επιπέδου, WG, σειράς θύρας (υποστηρίζοντας TTUR5485/R5232), υποστηρίζοντας φεμτοδευτερολέπτου |
| Απόσταση σάρωσης:: | 5 - 15 εκατοστά |
Αισθητήρας Ανίχνευσης Οχημάτων Μονού Καναλιού Για Πύλη, Διπλού Καναλιού Για Μέτρηση Κατεύθυνσης
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Επαγωγικός ανιχνευτής οχημάτων 2 καναλιών για έλεγχο εισόδου & εξόδου χώρου στάθμευσης
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Δύο κανάλια ανιχνευτής βρόχων οχήματος για πρόσβαση στο χώρο στάθμευσης
| Απαιτήσεις δύναμης: | 110-240VAC (48 έως 63Hz) |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Αισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Υπηρεσία διαχείρισης εισιτηρίων εισόδου/εξόδου
| τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας:: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110~220V |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας:: | -30°C~+70°C |
| Διεπαφές επικοινωνίας: | RJ45, RS232, RS485 |
200 mm LED φανάρι υψηλής φωτεινότητας
| Μέθοδος ελέγχου: | Έλεγχος χρονισμού |
|---|---|
| Υλικό στέγασης: | Χάλυβας |
| Πηγή φωτός: | LED |
Ανιχνευτής κυκλοφορίας οχημάτων διπλού καναλιού
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 12-24VADC |
|---|---|
| Γρήγοροι χρόνοι απόκρισης: | 10-90 ms |
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |

