Όλα τα Προϊόντα
-
Αισθητήρες κουρτίνας φωτός ασφαλείας
-
αισθητήρες κινήσεων
-
Ανιχνευτές υπέρυθρων φωτοκύτταρων
-
Ανιχνευτής βρόχων
-
Αισθητήρας ασφαλείας πύλης φραγμού
-
UHF αναγνώστης
-
Διαβάτης καρτών RFID
-
Σύστημα στάθμευσης
-
σύστημα διαχείρισης επισκεπτών
-
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης
-
Πληροφοριακό σήμα
-
Ασύρματος ανοιχτήρα πόρτας
-
Σύστημα φωτεινού σηματοδότη
-
Κουμπί διακοπτών
-
ΜπρούκΓεια σου, Νόρμαν... μόλις θυμήθηκα ότι δεν σε ενημέρωσα... όλα πήγαν καλά.τους άρεσε το αντικείμενο (υποθέτοντας ότι θα κρατήσει για τα επόμενα 10 χρόνια περίπου) -
Κίραν.Η Jutai είναι μια από τις πιο σίγουρες εταιρείες που έχω συναντήσει στην Κίνα.
λέξεις-κλειδιά [ access control card reader ] αγώνας 118 προϊόντα.
860-928MHz RFID αναγνώστης κάρτας συγγραφέας με Wiegand έξοδο USB διεπαφής
| Απόσταση ανάγνωσης: | <50mm> |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Παρκινγκ, Νοσοκομείο, Βιβλιοθήκη, Εταιρεία, Τράπεζα, Εμπορικό |
| Συμβατά πρότυπα: | Ετικέτα UHF EPC Gen2 ((ISO18000-6c) |
Anti Clone UHF RFID Reader Long Range Access Control Parking System
| Reading Distance: | 1-9m |
|---|---|
| Frequency Range: | 902-928MHz/860-868MHz |
| Antenna: | Circular Polarization/Linear Polarization |
CE 13.56 Mhz Mifare RFID αναγνώστης κάρτας συγγραφέας για κωδικοποίηση δεδομένων
| Έκδοση συστημάτων: | Υποστήριξη Windows 98/2000/XP/2003 |
|---|---|
| Συχνότητα εργασίας: | 13.56MHz |
| Λιμένας COM: | Κλαμπ USB του υπολογιστή |
EM κάρτες RFID μεσαίου βεληνεκούς αναγνώστης στάθμευσης αυτοκινήτων
| Απόσταση ανάγνωσης: | 65100cm |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | DC12V/1A |
| ρεύμα λειτουργίας: | ≤ 450mA |
Δύο ζώνες RFID UHF 13.56MHz MIFARE κάρτα για τη διαχείριση πρόσβασης
| Μέθοδος ανάγνωσης-γράφησης: | Τύπος μη-επαφών |
|---|---|
| Δομή: | Κάρτα ανάγνωσης και γραφής |
| Τρόπος τροφοδοσίας: | Παθητική κάρτα |
Μη γραμμική κρυπτογράφηση Μεγάλης εμβέλειας UHF RFID Reader 15m Max 30dBm Ρυθμιζόμενο IP65 Για πρόσβαση στο σύστημα στάθμευσης
| Απόσταση ανάγνωσης: | 315m |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | <0> |
| Πεδίο συχνότητας: | 902-928 MHz, 860-868 MHz |
Διαβάτης RFID UHF IP65 Μη γραμμική κρυπτογράφηση TID
| Απόσταση ανάγνωσης: | 315m |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | <0> |
| Πεδίο συχνότητας: | 902-928 MHz, 860-868 MHz |
W4G 4G LTE & Ethernet Διπλός Ελεγκτής Στάθμευσης Δικτύου με Αυτόματη Εναλλαγή
| Core Processor: | ARM Cortex-M3 High-Speed Processor, running a Real-Time Embedded OS |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC 12V (with reverse connection protection) |
| Operating Temperature: | -40°C to +85°C |
JUTAI Μηχανή κάρτας εισόδου/εξόδου χώρου στάθμευσης για αποτελεσματική διαχείριση χώρου στάθμευσης JTPE-1
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110~220V |
|---|---|
| Διεπαφές επικοινωνίας: | 1 RJ45, 4 RS232, 1 RS485 |
| φωτεινότητα οθόνης: | 900nit (LCD), 1500nit (LED) |
Πολυλειτουργικός 4G ελεγκτής χώρου στάθμευσης για σύστημα LPR και έλεγχο φραγμών
| Core Processor: | ARM Cortex-M3 High-Speed Processor, running a Real-Time Embedded OS |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC 12V (with reverse connection protection) |
| Operating Temperature: | -40°C to +85°C |

