Όλα τα Προϊόντα
-
Αισθητήρες κουρτίνας φωτός ασφαλείας
-
αισθητήρες κινήσεων
-
Ανιχνευτές υπέρυθρων φωτοκύτταρων
-
Ανιχνευτής βρόχων
-
Αισθητήρας ασφαλείας πύλης φραγμού
-
UHF αναγνώστης
-
Διαβάτης καρτών RFID
-
Σύστημα στάθμευσης
-
σύστημα διαχείρισης επισκεπτών
-
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης
-
Πληροφοριακό σήμα
-
Ασύρματος ανοιχτήρα πόρτας
-
Σύστημα φωτεινού σηματοδότη
-
Κουμπί διακοπτών
-
ΜπρούκΓεια σου, Νόρμαν... μόλις θυμήθηκα ότι δεν σε ενημέρωσα... όλα πήγαν καλά.τους άρεσε το αντικείμενο (υποθέτοντας ότι θα κρατήσει για τα επόμενα 10 χρόνια περίπου) -
Κίραν.Η Jutai είναι μια από τις πιο σίγουρες εταιρείες που έχω συναντήσει στην Κίνα.
λέξεις-κλειδιά [ access control card reader ] αγώνας 118 προϊόντα.
IP65 RFID αναγνώστης καρτών ελέγχου πρόσβασης για αυτόματο σύστημα αναγνώρισης οχημάτων
| Απόσταση ανάγνωσης: | 315m |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | <0> |
| Πεδίο συχνότητας: | 902-928 MHz, 860-868 MHz |
Διαβάστης Bluetooth ελέγχου πρόσβασης ασφαλείας στάθμευσης
| Απόσταση ανάγνωσης: | 1-5M |
|---|---|
| Δραστηριακή τάση: | Συνεχή 12-24V/2A |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+60°C |
EM4200 125K Πλησιμότητα EM RFID κάρτα ταυτότητας Αδιάβροχη για έλεγχο πρόσβασης πόρτας
| Μέθοδος ανάγνωσης-γράφησης: | Τύπος μη-επαφών |
|---|---|
| Τρόπος τροφοδοσίας: | Παθητική κάρτα |
| Συχνότητα: | Χαμηλή συχνότητα |
Διαβάτης κάρτας UHF RFID μεγάλης εμβέλειας 15M μεγάλης εμβέλειας 12dB Wiegand RS232 485 IP65 TID κρυπτογράφηση
| Απόσταση ανάγνωσης: | 315m |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | <0> |
| Πεδίο συχνότητας: | 902-928 MHz, 860-868 MHz |
Διαβάτης κάρτας UHF μεγάλης εμβέλειας 15M κάλυψη με κεραία 12dB Wiegand RS232 485 IP65
| Απόσταση ανάγνωσης: | 315m |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | <0> |
| Πεδίο συχνότητας: | 902-928 MHz, 860-868 MHz |
CE AC-44 Πίνακας ελέγχου ελέγχου πρόσβασης ασφαλείας τεσσάρων θυρών με λογισμικό πρόσβασης πύλης
| Τύπος: | Ελεγκτής μονόδρομου |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | Συνεχή 12V |
| Ρεύμα εργασίας: | < 300mA |
Κρυπτογραφημένοι αναγνώστες καρτών Bluetooth 15m Range για έλεγχο εισόδου στα πάρκινγκ
| Δραστηριακή τάση: | Συνεχή 12-24V/2A |
|---|---|
| ρεύμα λειτουργίας: | < 500mA |
| Διασύνδεση επικοινωνίας: | RS485, Wg26/G34, RS232 (προαιρετικό) |
Διαβάτης κάρτας RFID με κρυπτογράφηση Bluetooth
| Δραστηριακή τάση: | Συνεχή 12-24V/2A |
|---|---|
| ρεύμα λειτουργίας: | < 500mA |
| Διασύνδεση επικοινωνίας: | RS485, Wg26/G34, RS232 (προαιρετικό) |
GP-99 EM κάρτες 1.5m μεσαίου βεληνεκούς αναγνώστης εγγύτητας για σύστημα ελέγχου πρόσβασης στα πάρκινγκ αυτοκινήτων
| Απόσταση ανάγνωσης: | 130cm |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | DC12V/1A |
| ρεύμα λειτουργίας: | ≤ 450mA |
13.56MHz κρυπτογραφημένος αναγνώστης RFID
| Απόσταση ανάγνωσης: | 5 εκατοστά |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | DC12V/3A |
| Ρεύμα εργασίας: | ≤100mA |

