Όλα τα Προϊόντα
-
Αισθητήρες κουρτίνας φωτός ασφαλείας
-
αισθητήρες κινήσεων
-
Ανιχνευτές υπέρυθρων φωτοκύτταρων
-
Ανιχνευτής βρόχων
-
Αισθητήρας ασφαλείας πύλης φραγμού
-
UHF αναγνώστης
-
Διαβάτης καρτών RFID
-
Σύστημα στάθμευσης
-
σύστημα διαχείρισης επισκεπτών
-
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης
-
Πληροφοριακό σήμα
-
Ασύρματος ανοιχτήρα πόρτας
-
Σύστημα φωτεινού σηματοδότη
-
Κουμπί διακοπτών
-
ΜπρούκΓεια σου, Νόρμαν... μόλις θυμήθηκα ότι δεν σε ενημέρωσα... όλα πήγαν καλά.τους άρεσε το αντικείμενο (υποθέτοντας ότι θα κρατήσει για τα επόμενα 10 χρόνια περίπου) -
Κίραν.Η Jutai είναι μια από τις πιο σίγουρες εταιρείες που έχω συναντήσει στην Κίνα.
λέξεις-κλειδιά [ access control card reader ] αγώνας 118 προϊόντα.
Αντι-Κλώνος 2.4GHz Μακροδιάστημα RFID ενεργός αναγνώστης κέρδος 18dBi
| Απόσταση ανάγνωσης: | 1 έως 30 μέτρα ρυθμιζόμενο |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 32-bit Arm Cortex-M3 |
| ρεύμα λειτουργίας: | ≤100mA |
Ηλεκτρονικός διακόπτης BR-101
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 220V |
|---|---|
| Οργανωτής κατασκευής: | προσφορά |
| ΟΔΜ: | προσφορά |
902-928MHz / 860-868MHz Πρόσβαση στο χώρο στάθμευσης κρυπτογραφημένος αναγνώστης RFID UHF μακράς εμβέλειας
| Απόσταση ανάγνωσης: | 1-9μ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Παρκινγκ, Νοσοκομείο, Βιβλιοθήκη, Εταιρεία, Τράπεζα, Εμπορικό |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | Μετασχηματιστής ρεύματος, είσοδος 220V, έξοδος 9V/3A |
13.56MHz κρυπτογραφημένος αναγνώστης RFID μικρής εμβέλειας
| Απόσταση ανάγνωσης: | 5 εκατοστά |
|---|---|
| Ρεύμα εργασίας: | ≤100mA |
| Ποσοστό Baud: | 9600,N,8,1 |
GP66 αναγνώστης RFID 125KHz που διεισδύει στο V-KOOL 100cm απόσταση ανάγνωσης
| Απόσταση ανάγνωσης: | 65100cm |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | DC12V/1A |
| ρεύμα λειτουργίας: | ≤ 450mA |
GP66 αναγνώστης RFID 125KHz σταθερή απόσταση ανάγνωσης 100cm για είσοδο σε χώρο στάθμευσης αυτοκινήτων
| Απόσταση ανάγνωσης: | 65100cm |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | DC12V/1A |
| ρεύμα λειτουργίας: | ≤ 450mA |
Αισθητήρας βρόχου διπλού καναλιού Single Dual Channel AC DC Power για βιομηχανικές πόρτες και έλεγχο πρόσβασης
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Αντι-αντίγραφο RFID UHF αναγνώστης μεγάλης εμβέλειας 9m εμβέλεια IP65 30dBm
| Απόσταση ανάγνωσης: | 1-9μ |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας: | 902-928 MHz/860-868 MHz |
| Άντενα: | Στρογγυλή πόλωση/γραμμική πόλωση |
Αισθητήρας διπλού καναλιού κυκλώματος LD-200 για ανιχνευτές οχημάτων πρόσβασης στα εμπόδια στάθμευσης
| Δύναμη: | 110-240VAC (48 έως 63Hz) |
|---|---|
| Αισθησία: | 20-2000μH |
| Ρυθμίσεις ευαισθησίας: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Κρυπτογραφημένος αναγνώστης UHF κατά της κλωνοποίησης
| Απόσταση ανάγνωσης: | 1-9μ |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας: | 902-928 MHz/860-868 MHz |
| Άντενα: | Στρογγυλή πόλωση/γραμμική πόλωση |

