Όλα τα Προϊόντα
-
Αισθητήρες κουρτίνας φωτός ασφαλείας
-
αισθητήρες κινήσεων
-
Ανιχνευτές υπέρυθρων φωτοκύτταρων
-
Ανιχνευτής βρόχων
-
Αισθητήρας ασφαλείας πύλης φραγμού
-
UHF αναγνώστης
-
Διαβάτης καρτών RFID
-
Σύστημα στάθμευσης
-
σύστημα διαχείρισης επισκεπτών
-
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης
-
Πληροφοριακό σήμα
-
Ασύρματος ανοιχτήρα πόρτας
-
Σύστημα φωτεινού σηματοδότη
-
Κουμπί διακοπτών
-
ΜπρούκΓεια σου, Νόρμαν... μόλις θυμήθηκα ότι δεν σε ενημέρωσα... όλα πήγαν καλά.τους άρεσε το αντικείμενο (υποθέτοντας ότι θα κρατήσει για τα επόμενα 10 χρόνια περίπου) -
Κίραν.Η Jutai είναι μια από τις πιο σίγουρες εταιρείες που έχω συναντήσει στην Κίνα.
λέξεις-κλειδιά [ access control card reader ] αγώνας 118 προϊόντα.
Ανιχνευτής διπλού καναλιού για τον έλεγχο λωρίδας κυκλοφορίας και την ταξινόμηση οχημάτων
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Αντι-κλωνοποιητής αναγνώστης UHF αναγνώστης RFID 860 960 Mhz 9m IP65 Προσαρμόσιμο
| Απόσταση ανάγνωσης: | 1-9μ |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας: | 902-928 MHz/860-868 MHz |
| Άντενα: | Στρογγυλή πόλωση/γραμμική πόλωση |
125kHz EM κάρτες Weigand IP65 RFID αναγνώστης
| Απόσταση ανίχνευσης: | 15 εκατοστά |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | DC12V/1A |
| ρεύμα λειτουργίας: | ≤ 450mA |
Βιομηχανικός Διπλός Ανιχνευτής Βρόχου για Πόρτες Υψηλής Ταχύτητας και Έλεγχο Διαχωρισμού
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
125KHz Desktop EM Card Issuer RFID Card Writer Υποστήριξη για Windows 98/2000/XP/2003
| Έκδοση συστημάτων: | Υποστήριξη Windows 98/2000/XP/2003 |
|---|---|
| Συχνότητα εργασίας: | 125 kHz |
| Λιμένας COM: | Κλαμπ USB του υπολογιστή |
Αντι-κλωνοποίηση UHF Διαστημικός αναγνώστης RFID με ετικέτα παρμπρίζ και διασύνδεση σειριακής θύρας
| Απόσταση ανάγνωσης: | 1-9μ |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας: | 902-928 MHz/860-868 MHz |
| Άντενα: | Στρογγυλή πόλωση/γραμμική πόλωση |
Πίνακας Ελεγκτή LED Universal Υποστηρίζει Πάνω από 100 Γλώσσες και Πολλαπλές Διεπαφές Επικοινωνίας
| Διεπαφή οθόνης LED: | HUB75 & HUB08 (Με δυνατότητα επέκτασης σε HUB12) |
|---|---|
| Γραμμές ελεγχόμενης οθόνης: | 4 Γραμμές Ανεξάρτητες |
| Υποστηριζόμενες γλώσσες: | 100+ γλώσσες |
Βιομηχανικός οδηγός οθόνης LED με RS485 Ethernet MQTT Φωνητικό και Ρελέ Έλεγχο
| Διεπαφή οθόνης LED: | HUB75 & HUB08 (Με δυνατότητα επέκτασης σε HUB12) |
|---|---|
| Γραμμές ελεγχόμενης οθόνης: | 4 Γραμμές Ανεξάρτητες |
| Υποστηριζόμενες γλώσσες: | 100+ γλώσσες |
Ασύρματο Σύστημα Ελέγχου Πύλης με APP Intercom, HD Νυχτερινή Όραση και Ενσωμάτωση RS485
| Έξοδος αναμετάδοσης: | 4 τρόπος |
|---|---|
| Εισροή ρελέ: | 3 τρόπος |
| Επικοινωνώ: | WIFI/4G |
Ελεγκτής Ανοιγόμενης Πύλης WiFi με 4 Εξόδους Ρελέ, 3 Ψηφιακές Εισόδους και Διεπαφή RS485
| Έξοδος αναμετάδοσης: | 4 τρόπος |
|---|---|
| Εισροή ρελέ: | 3 τρόπος |
| Επικοινωνώ: | WIFI/4G |

