Όλα τα Προϊόντα
-
Αισθητήρες κουρτίνας φωτός ασφαλείας
-
αισθητήρες κινήσεων
-
Ανιχνευτές υπέρυθρων φωτοκύτταρων
-
Ανιχνευτής βρόχων
-
Αισθητήρας ασφαλείας πύλης φραγμού
-
UHF αναγνώστης
-
Διαβάτης καρτών RFID
-
Σύστημα στάθμευσης
-
σύστημα διαχείρισης επισκεπτών
-
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης
-
Πληροφοριακό σήμα
-
Ασύρματος ανοιχτήρα πόρτας
-
Σύστημα φωτεινού σηματοδότη
-
Κουμπί διακοπτών
-
ΜπρούκΓεια σου, Νόρμαν... μόλις θυμήθηκα ότι δεν σε ενημέρωσα... όλα πήγαν καλά.τους άρεσε το αντικείμενο (υποθέτοντας ότι θα κρατήσει για τα επόμενα 10 χρόνια περίπου) -
Κίραν.Η Jutai είναι μια από τις πιο σίγουρες εταιρείες που έχω συναντήσει στην Κίνα.
λέξεις-κλειδιά [ access control card reader ] αγώνας 118 προϊόντα.
Διαβάτης κάρτας εγγύτητας μεγάλης εμβέλειας JUTAI GP-99
| Απόσταση ανάγνωσης: | 130cm |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | DC12V/1A |
| ρεύμα λειτουργίας: | ≤ 450mA |
1300 mm Διάστημα EM κάρτες αναγνώστης εγγύτητας για το σύστημα ελέγχου πρόσβασης στάθμευσης αυτοκινήτων
| Απόσταση ανάγνωσης: | 130cm |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | DC12V/1A |
| ρεύμα λειτουργίας: | ≤ 450mA |
GP-99 EM κάρτες αναγνώστης 125KHz 90-130cm Για έλεγχο πρόσβασης σε χώρο στάθμευσης αυτοκινήτων
| Απόσταση ανάγνωσης: | 130cm |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | DC12V/1A |
| ρεύμα λειτουργίας: | ≤ 450mA |
GP99 125Khz Proximity Medium Range RFID Reader 130cm Range Για έλεγχο πρόσβασης στα πάρκινγκ
| Απόσταση ανάγνωσης: | 130cm |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | DC12V/1A |
| ρεύμα λειτουργίας: | ≤ 450mA |
Κρυπτογραφημένος αναγνώστης καρτών RFID Bluetooth 15m Απόσταση για έλεγχο πρόσβασης στα πάρκινγκ
| Δραστηριακή τάση: | Συνεχή 12-24V/2A |
|---|---|
| ρεύμα λειτουργίας: | < 500mA |
| Διασύνδεση: | RS485, Wg26/G34, RS232 (προαιρετικό) |
4m Range Bluetooth Card Reader κρυπτογραφημένο Χρησιμοποιείται για έλεγχο πρόσβασης ασφαλείας συστήματος στάθμευσης
| Απόσταση ανάγνωσης: | 1-5M |
|---|---|
| Δραστηριακή τάση: | Συνεχή 12-24V/2A |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+60°C |
IP65 GP66 Διαβάτης καρτών EM μεσαίας εμβέλειας 100cm Απόσταση Σταθερή λειτουργία για σύστημα στάθμευσης
| Απόσταση ανάγνωσης: | 65100cm |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | DC12V/1A |
| ρεύμα λειτουργίας: | ≤ 450mA |
Σύστημα εισόδου στάθμευσης αυτοκινήτων DC12V/1A Μεσαίου βεληνεκούς αναγνώστης καρτών EM με απόσταση 100cm
| Απόσταση ανάγνωσης: | 65100cm |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | DC12V/1A |
| ρεύμα λειτουργίας: | ≤ 450mA |
Ανιχνευτής βρόχων για έλεγχο πρόσβασης σε χώρο στάθμευσης και πύλες φραγμών
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
UHF RFID Αντένα Διαχείρισης Πρόσβασης Μακράς Περιοχής 902-928MHz/860-868MHz
| Απόσταση ανάγνωσης: | 1-9μ |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας: | 902-928 MHz/860-868 MHz |
| Άντενα: | Στρογγυλή πόλωση/γραμμική πόλωση |

