Όλα τα Προϊόντα
-
Αισθητήρες κουρτίνας φωτός ασφαλείας
-
αισθητήρες κινήσεων
-
Ανιχνευτές υπέρυθρων φωτοκύτταρων
-
Ανιχνευτής βρόχων
-
Αισθητήρας ασφαλείας πύλης φραγμού
-
UHF αναγνώστης
-
Διαβάτης καρτών RFID
-
Σύστημα στάθμευσης
-
σύστημα διαχείρισης επισκεπτών
-
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης
-
Πληροφοριακό σήμα
-
Ασύρματος ανοιχτήρα πόρτας
-
Σύστημα φωτεινού σηματοδότη
-
Κουμπί διακοπτών
-
ΜπρούκΓεια σου, Νόρμαν... μόλις θυμήθηκα ότι δεν σε ενημέρωσα... όλα πήγαν καλά.τους άρεσε το αντικείμενο (υποθέτοντας ότι θα κρατήσει για τα επόμενα 10 χρόνια περίπου) -
Κίραν.Η Jutai είναι μια από τις πιο σίγουρες εταιρείες που έχω συναντήσει στην Κίνα.
λέξεις-κλειδιά [ ld 100 loop detector ] αγώνας 61 προϊόντα.
Ανιχνευτής κυκλώματος ανίχνευσης κατεύθυνσης οχήματος για τη διαχείριση εισόδου και εξόδου
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Αισθητήρας βρόχου διπλού καναλιού Single Dual Channel AC DC Power για βιομηχανικές πόρτες και έλεγχο πρόσβασης
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Αισθητήρας βρόχου μονός διπλού καναλιού με ρυθμίσεις DIP Switch για διαχείριση στάθμευσης και κυκλοφορίας
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Δύο κανάλια αισθητήρα κυκλώματος με κρίση κατεύθυνσης για συστήματα εισόδου και εξόδου στάθμευσης
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Ανιχνευτής κυκλοφορίας οχημάτων διπλού καναλιού
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 12-24VADC |
|---|---|
| Γρήγοροι χρόνοι απόκρισης: | 10-90 ms |
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
Αισθητήρας διπλού καναλιού κυκλώματος LD-200 για ανιχνευτές οχημάτων πρόσβασης στα εμπόδια στάθμευσης
| Δύναμη: | 110-240VAC (48 έως 63Hz) |
|---|---|
| Αισθησία: | 20-2000μH |
| Ρυθμίσεις ευαισθησίας: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
110-240v Ανιχνευτής οχημάτων διπλού καναλιού
| Απαιτήσεις δύναμης: | 110-240VAC (48 έως 63Hz) |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Αισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Διπλός Αισθητήρας Οχήματος Βρόχου για Πύλη Φραγής Στάθμευσης με Ανίχνευση Φορτηγών Υψηλής Ευαισθησίας
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Δύο κανάλια αισθητήρα οχήματος με λειτουργία κατεύθυνσης για συστήματα μέτρησης στάθμευσης αυτοκινήτων
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Αισθητήρας Ανίχνευσης Οχημάτων Μονού Καναλιού Για Πύλη, Διπλού Καναλιού Για Μέτρηση Κατεύθυνσης
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |

