Όλα τα Προϊόντα
-
Αισθητήρες κουρτίνας φωτός ασφαλείας
-
αισθητήρες κινήσεων
-
Ανιχνευτές υπέρυθρων φωτοκύτταρων
-
Ανιχνευτής βρόχων
-
Αισθητήρας ασφαλείας πύλης φραγμού
-
UHF αναγνώστης
-
Διαβάτης καρτών RFID
-
Σύστημα στάθμευσης
-
σύστημα διαχείρισης επισκεπτών
-
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης
-
Πληροφοριακό σήμα
-
Ασύρματος ανοιχτήρα πόρτας
-
Σύστημα φωτεινού σηματοδότη
-
Κουμπί διακοπτών
-
ΜπρούκΓεια σου, Νόρμαν... μόλις θυμήθηκα ότι δεν σε ενημέρωσα... όλα πήγαν καλά.τους άρεσε το αντικείμενο (υποθέτοντας ότι θα κρατήσει για τα επόμενα 10 χρόνια περίπου) -
Κίραν.Η Jutai είναι μια από τις πιο σίγουρες εταιρείες που έχω συναντήσει στην Κίνα.
λέξεις-κλειδιά [ ld 100 loop detector ] αγώνας 61 προϊόντα.
Ανιχνευτής βρόχου πύλης για βιομηχανικές πόρτες φραγμού Ένδειξη βρόχου βραχυκυκλώματος/ανοιχτού κυκλώματος Αξιόπιστη απόδοση
| Supplu δύναμης: | 12-24V |
|---|---|
| Ευαισθησία: | 20-2000μH |
| Αισθητηριακή ρύθμιση: | 6 τρόποι επιλογής/Υψηλότερος 0,010% DL/L/ Κατώτερος 2,56% DL/L |
Ενιαίο κανάλι ανίχνευσης βρόχων οχημάτων με 12-24VADC για την ασφάλεια της πύλης φραγμού στάθμευσης
| Supplu δύναμης: | 12-24VADC |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000μH |
| Αισθησία: | 6 τρόποι επιλογής/Υψηλότερος 0,010% DL/L/ Κατώτερος 2,56% DL/L |
Αισθητήρας βρόχου οχήματος ενός καναλιού Ρυθμιζόμενη ευαισθησία Αισθητήρας πύλης στάθμευσης LD100 LD102
| Supplu δύναμης: | 12-24V |
|---|---|
| Ευαισθησία: | 20-2000μH |
| Αισθητηριακή ρύθμιση: | 6 τρόποι επιλογής/Υψηλότερος 0,010% DL/L/ Κατώτερος 2,56% DL/L |
Ανιχνευτής βρόχων για συστήματα ελέγχου πρόσβασης, ρυθμιζόμενη συχνότητα, ανθεκτικό σε καιρικές συνθήκες
| Supplu δύναμης: | 12-24V |
|---|---|
| Ευαισθησία: | 20-2000μH |
| Αισθητηριακή ρύθμιση: | 6 τρόποι επιλογής/Υψηλότερος 0,010% DL/L/ Κατώτερος 2,56% DL/L |
Ανιχνευτής βρόχων με έξοδο διπλού ρελέι DIP Switch ρυθμιζόμενο σύστημα στάθμευσης διόδιας
| Supplu δύναμης: | 12-24V |
|---|---|
| Ευαισθησία: | 20-2000μH |
| Αισθητηριακή ρύθμιση: | 6 τρόποι επιλογής/Υψηλότερος 0,010% DL/L/ Κατώτερος 2,56% DL/L |
110-240V Μοναδικό κανάλι Boom Barrier Loop Sensor LD-100 Ανιχνευτής οχημάτων
| Supplu δύναμης: | 110-240v |
|---|---|
| Σειρά ευαισθησίας: | 20-2000μH |
| Ρυθμίσεις ευαισθησίας: | 6 τρόποι επιλογής/Υψηλότερος 0,010% DL/L/ Κατώτερος 2,56% DL/L |
Ανιχνευτές βρόχων για αυτόματες πύλες 20-2000uH Προστασία από κεραυνό Αυτοαποκατάσταση
| Supplu δύναμης: | 12-24VADC |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000μH |
| Αισθησία: | 6 τρόποι επιλογής/Υψηλότερος 0,010% DL/L/ Κατώτερος 2,56% DL/L |
110-240V Ενιαίο κανάλι ανίχνευσης κυκλώματος φραγμού εκτοξεύσεως 40000V Προστασία από κεραυνό
| Supplu δύναμης: | 110-240v |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000μH |
| Αισθησία: | 6 τρόποι επιλογής/Υψηλότερος 0,010% DL/L/ Κατώτερος 2,56% DL/L |
Λύκωμα ανιχνευτής LD σειράς μονό και διπλό κανάλι υψηλής ευαισθησίας ανθεκτική στο καιρό στεγασμός
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Ανιχνευτής βρόχων για έλεγχο πρόσβασης σε χώρο στάθμευσης και πύλες φραγμών
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |

