Όλα τα Προϊόντα
-
Αισθητήρες κουρτίνας φωτός ασφαλείας
-
αισθητήρες κινήσεων
-
Ανιχνευτές υπέρυθρων φωτοκύτταρων
-
Ανιχνευτής βρόχων
-
Αισθητήρας ασφαλείας πύλης φραγμού
-
UHF αναγνώστης
-
Διαβάτης καρτών RFID
-
Σύστημα στάθμευσης
-
σύστημα διαχείρισης επισκεπτών
-
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης
-
Πληροφοριακό σήμα
-
Ασύρματος ανοιχτήρα πόρτας
-
Σύστημα φωτεινού σηματοδότη
-
Κουμπί διακοπτών
-
ΜπρούκΓεια σου, Νόρμαν... μόλις θυμήθηκα ότι δεν σε ενημέρωσα... όλα πήγαν καλά.τους άρεσε το αντικείμενο (υποθέτοντας ότι θα κρατήσει για τα επόμενα 10 χρόνια περίπου) -
Κίραν.Η Jutai είναι μια από τις πιο σίγουρες εταιρείες που έχω συναντήσει στην Κίνα.
λέξεις-κλειδιά [ ld 100 loop detector ] αγώνας 61 προϊόντα.
Δύο κανάλια ανιχνευτής βρόχων οχήματος για πρόσβαση στο χώρο στάθμευσης
| Απαιτήσεις δύναμης: | 110-240VAC (48 έως 63Hz) |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Αισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Ανιχνευτής διπλού καναλιού κυκλώματος υψηλής ευαισθησίας για σύστημα μέτρησης οχημάτων στην πύλη φραγμού στάθμευσης
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Διπλός ανιχνευτής βρόχου οχήματος ανίχνευσης κατεύθυνσης για καταμέτρηση κυκλοφορίας LD200 LD202
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Βιομηχανικός Διπλός Ανιχνευτής Βρόχου για Πόρτες Υψηλής Ταχύτητας και Έλεγχο Διαχωρισμού
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Ανιχνευτής διπλού καναλιού για τον έλεγχο λωρίδας κυκλοφορίας και την ταξινόμηση οχημάτων
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Μονός Διπλός Αισθητήρας Βρόχου Οχήματος Ρυθμιζόμενης Ευαισθησίας Για Σύστημα Κυκλοφορίας Πύλης Στάθμευσης
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Διάγνωση κατεύθυνσης υψηλής ευαισθησίας
| Απαιτήσεις δύναμης: | 110-240VAC (48 έως 63Hz) |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Αισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Adjustable Loop Detector for Parking Boom Barrier with Relay Output to Detect Trucks
| Supplu δύναμης: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000μH |
| Ευαισθησία: | 6 τρόποι επιλογής/Υψηλότερος 0,010% DL/L/ Κατώτερος 2,56% DL/L |
Δύο κανάλια ανιχνευτής βρόχων για το φράγμα εκτοξεύσεως 20-2000uH 48 έως 63Hz
| Απαιτήσεις δύναμης: | 110-240VAC (48 έως 63Hz) |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Αισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Ανιχνευτής παρουσίας οχήματος με αισθητήρα κυκλώματος εξόδου παλμού για πύλες φραγμών AC DC
| Supplu δύναμης: | 12-24V |
|---|---|
| Ευαισθησία: | 20-2000μH |
| Αισθητηριακή ρύθμιση: | 6 τρόποι επιλογής/Υψηλότερος 0,010% DL/L/ Κατώτερος 2,56% DL/L |

