Όλα τα Προϊόντα
-
Αισθητήρες κουρτίνας φωτός ασφαλείας
-
αισθητήρες κινήσεων
-
Ανιχνευτές υπέρυθρων φωτοκύτταρων
-
Ανιχνευτής βρόχων
-
Αισθητήρας ασφαλείας πύλης φραγμού
-
UHF αναγνώστης
-
Διαβάτης καρτών RFID
-
Σύστημα στάθμευσης
-
σύστημα διαχείρισης επισκεπτών
-
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης
-
Πληροφοριακό σήμα
-
Ασύρματος ανοιχτήρα πόρτας
-
Σύστημα φωτεινού σηματοδότη
-
Κουμπί διακοπτών
-
ΜπρούκΓεια σου, Νόρμαν... μόλις θυμήθηκα ότι δεν σε ενημέρωσα... όλα πήγαν καλά.τους άρεσε το αντικείμενο (υποθέτοντας ότι θα κρατήσει για τα επόμενα 10 χρόνια περίπου) -
Κίραν.Η Jutai είναι μια από τις πιο σίγουρες εταιρείες που έχω συναντήσει στην Κίνα.
λέξεις-κλειδιά [ all in one gate opener controller ] αγώνας 174 προϊόντα.
Συστήματα ελέγχου πρόσβασης WiFi GateLink
| Παραγωγή ηλεκτρονόμων: | 4 τρόπος |
|---|---|
| Εισαγωγή αναμεταδόχου: | 3 τρόπος |
| επικοινωνία: | Wifi/4G |
Διαχειριστής WiFi/4G GateLink Σύστημα εξ αποστάσεως διαχείρισης για φράγματα πύλης και έξυπνα κτίρια
| Έξοδος αναμετάδοσης: | 4 τρόπος |
|---|---|
| Εισροή ρελέ: | 3 τρόπος |
| Επικοινωνώ: | Wifi/4G |
Single Channel Vehicle Loop Sensor for Parking Barrier Gates Trucks Motorcycles and Industrial Forklifts
| Supplu δύναμης: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000μH |
| Ευαισθησία: | 6 τρόποι επιλογής/Υψηλότερος 0,010% DL/L/ Κατώτερος 2,56% DL/L |
Ανιχνευτής διπλού καναλιού κυκλώματος υψηλής ευαισθησίας για σύστημα μέτρησης οχημάτων στην πύλη φραγμού στάθμευσης
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Αισθητήρας Ασφαλείας υπέρυθρων για Συρόμενες Πόρτες, Γκαραζόπορτες και Πύλες
| Αξιολόγηση IP: | ip65 |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης: | 30μ |
| Τύπος: | ενσύρματος |
Προσαρμόσιμες Φωτοκύτταρες ΙΡ Φάμες για Πύλες
| Αξιολόγηση ΙΠ: | IP65 |
|---|---|
| Κωδικός ΕΣ: | 8531901000 |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 120,00cm * 11,70cm * 4,30cm |
Έξυπνος Ελεγκτής Πόρτας WIFI με Κάμερα HD και Σύστημα Αμφίδρομης Ακουστικής Επικοινωνίας
| Έξοδος αναμετάδοσης: | 4 τρόπος |
|---|---|
| Εισροή ρελέ: | 3 τρόπος |
| Επικοινωνώ: | WIFI/4G |
Διάτακτος ανιχνευτής βρόχων 20-80KHz για φράγμα πύλης
| Supplu δύναμης: | 12-24VADC |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000μH |
| Αισθησία: | 6 τρόποι επιλογής/Υψηλότερος 0,010% DL/L/ Κατώτερος 2,56% DL/L |
Έξυπνος Ελεγκτής Πύλης με WiFi/4G, Τηλεχειρισμός για Αυτόματες Πόρτες και Φραγμούς
| Έξοδος αναμετάδοσης: | 4 τρόπος |
|---|---|
| Εισροή ρελέ: | 3 τρόπος |
| Επικοινωνώ: | Wifi/4G |
Έξυπνο Σύστημα Ελέγχου Πρόσβασης Πόρτας με Απομακρυσμένο Άνοιγμα/Κλείσιμο μέσω ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ και Παρακολούθηση σε Πραγματικό Χρόνο
| Έξοδος αναμετάδοσης: | 4 τρόπος |
|---|---|
| Εισροή ρελέ: | 3 τρόπος |
| Επικοινωνώ: | WIFI/4G |

