Όλα τα Προϊόντα
-
Αισθητήρες κουρτίνας φωτός ασφαλείας
-
αισθητήρες κινήσεων
-
Ανιχνευτές υπέρυθρων φωτοκύτταρων
-
Ανιχνευτής βρόχων
-
Αισθητήρας ασφαλείας πύλης φραγμού
-
UHF αναγνώστης
-
Διαβάτης καρτών RFID
-
Σύστημα στάθμευσης
-
σύστημα διαχείρισης επισκεπτών
-
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης
-
Πληροφοριακό σήμα
-
Ασύρματος ανοιχτήρα πόρτας
-
Σύστημα φωτεινού σηματοδότη
-
Κουμπί διακοπτών
-
ΜπρούκΓεια σου, Νόρμαν... μόλις θυμήθηκα ότι δεν σε ενημέρωσα... όλα πήγαν καλά.τους άρεσε το αντικείμενο (υποθέτοντας ότι θα κρατήσει για τα επόμενα 10 χρόνια περίπου) -
Κίραν.Η Jutai είναι μια από τις πιο σίγουρες εταιρείες που έχω συναντήσει στην Κίνα.
λέξεις-κλειδιά [ all in one gate opener controller ] αγώνας 47 προϊόντα.
4G GSM Gate Opener Controller Alarm SMS Calling All-in-One Ασφαλής πρόσβαση στην πύλη WH-300
| Συχνολογία GSM/4G: | 4G-ΕΕ (για την EMEA), 4G-ΗΠΑ (για τη Βόρεια/Κεντρική Αμερική), 4G-AU (για τη Λατινική Αμερική/AUS/NZ |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | Δύναμος συνεχούς ρεύματος 9 - 36V/1A |
| Κατανάλωση ενέργειας: | Μέγιστο 50mA/μέσος όρος 25mA |
Ελεγκτής Ανοιγόμενης Πύλης WiFi με 4 Εξόδους Ρελέ, 3 Ψηφιακές Εισόδους και Διεπαφή RS485
| Έξοδος αναμετάδοσης: | 4 τρόπος |
|---|---|
| Εισροή ρελέ: | 3 τρόπος |
| Επικοινωνώ: | WIFI/4G |
Έξυπνος ελεγκτής φραγμού βασισμένος σε cloud, σύστημα πρόσβασης WiFi/4G για χώρους στάθμευσης και περιφραγμένες κοινότητες
| Έξοδος αναμετάδοσης: | 4 τρόπος |
|---|---|
| Εισροή ρελέ: | 3 τρόπος |
| Επικοινωνώ: | Wifi/4G |
Κωδικός τροχιάς κρυπτογραφημένος δέκτης τηλεχειρισμού 4 Απόσταση ρελέ 100 μέτρα
| Συχνότητα: | 433MHz |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας: | 100 |
| Προσθήκη και διαγραφή αναγνωριστικού: | Σύντομο κύκλωμα ή ειδικό τηλεχειριστήριο |
Σύστημα έξυπνης πύλης διαχείρισης έργων πολλαπλών συσκευών με κεντρικό έλεγχο APP
| Έξοδος αναμετάδοσης: | 4 τρόπος |
|---|---|
| Εισροή ρελέ: | 3 τρόπος |
| Επικοινωνώ: | WIFI/4G |
Σύστημα πρόσβασης έξυπνης πύλης με διαχείριση έργου και έλεγχο ομάδας cloud
| Έξοδος αναμετάδοσης: | 4 τρόπος |
|---|---|
| Εισροή ρελέ: | 3 τρόπος |
| Επικοινωνώ: | WIFI/4G |
GateLink WiFi Cloud App Controller για αυτοματισμό πύλης και βίντεο διασύνδεση
| Έξοδος αναμετάδοσης: | 4 τρόπος |
|---|---|
| Εισροή ρελέ: | 3 τρόπος |
| Επικοινωνώ: | WIFI/4G |
Ελεγκτής Πύλης με Ενεργοποιημένο WIFI με Ενσωματωμένο Σύστημα Ενδοεπικοινωνίας Κάμερας και Πλατφόρμα Διαφήμισης
| Έξοδος αναμετάδοσης: | 4 τρόπος |
|---|---|
| Εισροή ρελέ: | 3 τρόπος |
| Επικοινωνώ: | WIFI/4G |
Ασύρματο Σύστημα Ελέγχου Πύλης με APP Intercom, HD Νυχτερινή Όραση και Ενσωμάτωση RS485
| Έξοδος αναμετάδοσης: | 4 τρόπος |
|---|---|
| Εισροή ρελέ: | 3 τρόπος |
| Επικοινωνώ: | WIFI/4G |
Έξυπνος Ελεγκτής Πόρτας WIFI με Κάμερα HD και Σύστημα Αμφίδρομης Ακουστικής Επικοινωνίας
| Έξοδος αναμετάδοσης: | 4 τρόπος |
|---|---|
| Εισροή ρελέ: | 3 τρόπος |
| Επικοινωνώ: | WIFI/4G |

