Όλα τα Προϊόντα
-
Αισθητήρες κουρτίνας φωτός ασφαλείας
-
αισθητήρες κινήσεων
-
Ανιχνευτές υπέρυθρων φωτοκύτταρων
-
Ανιχνευτής βρόχων
-
Αισθητήρας ασφαλείας πύλης φραγμού
-
UHF αναγνώστης
-
Διαβάτης καρτών RFID
-
Σύστημα στάθμευσης
-
σύστημα διαχείρισης επισκεπτών
-
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης
-
Πληροφοριακό σήμα
-
Ασύρματος ανοιχτήρα πόρτας
-
Σύστημα φωτεινού σηματοδότη
-
Κουμπί διακοπτών
-
ΜπρούκΓεια σου, Νόρμαν... μόλις θυμήθηκα ότι δεν σε ενημέρωσα... όλα πήγαν καλά.τους άρεσε το αντικείμενο (υποθέτοντας ότι θα κρατήσει για τα επόμενα 10 χρόνια περίπου) -
Κίραν.Η Jutai είναι μια από τις πιο σίγουρες εταιρείες που έχω συναντήσει στην Κίνα.
λέξεις-κλειδιά [ all in one gate opener controller ] αγώνας 174 προϊόντα.
Εμπορική Έξυπνη Λύση Πύλης με Ιστορικό Καταγραφής Ζωντανής Προβολής και Κοινή Χρήση Πολλαπλών Χρηστών
| Έξοδος αναμετάδοσης: | 4 τρόπος |
|---|---|
| Εισροή ρελέ: | 3 τρόπος |
| Επικοινωνώ: | WIFI/4G |
433MHz Προσαρμοσμένα Μίνι Κρυμμένα Ανοίκτες Πόρτας Με T Smart Wi-Fi Ελέγχου Και επιλογή φωνητικού ελέγχου
| Κωδικός: | Προστασία από τη διάσπαση |
|---|---|
| Συχνότητα: | 433MHz |
| Απόσταση εργασίας: | > 35 μέτρα |
Κλείστρο πλήκτρου για βιομηχανική πύλη αυτόματο φράγμα πόρτας Προσαρμόσιμη
| Αρχή: | Αντίσταση |
|---|---|
| Τύπος: | Κανονικός ανοικτός |
| Μέθοδος ανίχνευσης: | Τύπος συσχέτισης |
Έξυπνος ελεγκτής WiFi για πύλη, απομακρυσμένη διαχείριση, με δυνατότητα cloud, 4 καναλιών με RS485
| Relay Output: | 4 way |
|---|---|
| Relay Input: | 3 way |
| Communicate: | WiFi/4G/Bluetooth/RS485 |
Single Channel Loop Detector for Parking Barrier Gate Truck Motorcycle Forklift Detection
| Supplu δύναμης: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000μH |
| Ευαισθησία: | 6 τρόποι επιλογής/Υψηλότερος 0,010% DL/L/ Κατώτερος 2,56% DL/L |
433MHz 128 Bit Μη γραμμική κρυπτογράφηση κώδικα ρολ Προσαρμόσιμη λειτουργία Απομακρυσμένο έλεγχο δέκτη
| Κωδικός: | Προστασία από τη διάσπαση |
|---|---|
| Συχνότητα: | 433MHz |
| Απόσταση εργασίας: | > 35 μέτρα |
Μονό-Κανάλι Ανιχνευτής Κύκλου Πύλης 110-240V Υψηλής Ευαισθησίας Μπορεί να Ανιχνεύσει Οποιοδήποτε Μοντέλο Οχήματος
| Supplu δύναμης: | 110-240v |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000μH |
| Αισθησία: | 6 τρόποι επιλογής/Υψηλότερος 0,010% DL/L/ Κατώτερος 2,56% DL/L |
4m Range Bluetooth Card Reader κρυπτογραφημένο Χρησιμοποιείται για έλεγχο πρόσβασης ασφαλείας συστήματος στάθμευσης
| Απόσταση ανάγνωσης: | 1-5M |
|---|---|
| Δραστηριακή τάση: | Συνεχή 12-24V/2A |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+60°C |
Διαβάστης Bluetooth ελέγχου πρόσβασης ασφαλείας στάθμευσης
| Απόσταση ανάγνωσης: | 1-5M |
|---|---|
| Δραστηριακή τάση: | Συνεχή 12-24V/2A |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+60°C |
Ανιχνευτής παρουσίας οχήματος με αισθητήρα κυκλώματος εξόδου παλμού για πύλες φραγμών AC DC
| Supplu δύναμης: | 12-24V |
|---|---|
| Ευαισθησία: | 20-2000μH |
| Αισθητηριακή ρύθμιση: | 6 τρόποι επιλογής/Υψηλότερος 0,010% DL/L/ Κατώτερος 2,56% DL/L |

