Όλα τα Προϊόντα
-
Αισθητήρες κουρτίνας φωτός ασφαλείας
-
αισθητήρες κινήσεων
-
Ανιχνευτές υπέρυθρων φωτοκύτταρων
-
Ανιχνευτής βρόχων
-
Αισθητήρας ασφαλείας πύλης φραγμού
-
UHF αναγνώστης
-
Διαβάτης καρτών RFID
-
Σύστημα στάθμευσης
-
σύστημα διαχείρισης επισκεπτών
-
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης
-
Πληροφοριακό σήμα
-
Ασύρματος ανοιχτήρα πόρτας
-
Σύστημα φωτεινού σηματοδότη
-
Κουμπί διακοπτών
-
ΜπρούκΓεια σου, Νόρμαν... μόλις θυμήθηκα ότι δεν σε ενημέρωσα... όλα πήγαν καλά.τους άρεσε το αντικείμενο (υποθέτοντας ότι θα κρατήσει για τα επόμενα 10 χρόνια περίπου) -
Κίραν.Η Jutai είναι μια από τις πιο σίγουρες εταιρείες που έχω συναντήσει στην Κίνα.
λέξεις-κλειδιά [ all in one gate opener controller ] αγώνας 174 προϊόντα.
Ανίχνευση οχημάτων Μικροκυμάτων Νηοπία Ράδα Πύλης Αποκλεισμού / Ράδα Ασφάλειας Αδιάβροχο IP67
| συχνότητα λειτουργίας: | 24.150GHz |
|---|---|
| Τεχνική ένταση: | 10-24VDC |
| επαφή ηλεκτρονόμων: | 1A@24VDC/AC |
Συστήματα ανίχνευσης οχημάτων ραντάρ για πύλες φραγμών Ασφάλεια κατά των συντριβών Ανίχνευση 1-6m
| συχνότητα λειτουργίας: | 24.150GHz |
|---|---|
| Τεχνική ένταση: | 10-24VDC |
| επαφή ηλεκτρονόμων: | 1A@24VDC/AC |
Αισθητήρας βρόχου οχήματος ενός καναλιού Ρυθμιζόμενη ευαισθησία Αισθητήρας πύλης στάθμευσης LD100 LD102
| Supplu δύναμης: | 12-24V |
|---|---|
| Ευαισθησία: | 20-2000μH |
| Αισθητηριακή ρύθμιση: | 6 τρόποι επιλογής/Υψηλότερος 0,010% DL/L/ Κατώτερος 2,56% DL/L |
Ανιχνευτής βρόχων για συστήματα ελέγχου πρόσβασης, ρυθμιζόμενη συχνότητα, ανθεκτικό σε καιρικές συνθήκες
| Supplu δύναμης: | 12-24V |
|---|---|
| Ευαισθησία: | 20-2000μH |
| Αισθητηριακή ρύθμιση: | 6 τρόποι επιλογής/Υψηλότερος 0,010% DL/L/ Κατώτερος 2,56% DL/L |
W4G 4G LTE & Ethernet Διπλός Ελεγκτής Στάθμευσης Δικτύου με Αυτόματη Εναλλαγή
| Core Processor: | ARM Cortex-M3 High-Speed Processor, running a Real-Time Embedded OS |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC 12V (with reverse connection protection) |
| Operating Temperature: | -40°C to +85°C |
Αισθητήρας ραντάρ RD24-6M Πύλης Απαγόρευσης για χώρο στάθμευσης
| συχνότητα λειτουργίας: | 24.150GHz |
|---|---|
| Τεχνική ένταση: | 10-24VDC |
| επαφή ηλεκτρονόμων: | 1A@24VDC/AC |
Μονό διπλό κανάλι ανιχνευτής οχημάτων για την πόρτα φραγμού χώρου στάθμευσης και το σύστημα μέτρησης
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
JUTAI αισθητήρας κίνησης διαχωρισμός ανελκυστήρα με 2 ρελέ για αυτόματη βιομηχανική πύλη
| Αποδόσεις: | Δύο αναμεταδιδόμενοι έξοδος. |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Συχνότητα: | 24.125GHz |
Μονός Διπλός Αισθητήρας Βρόχου Οχήματος Ρυθμιζόμενης Ευαισθησίας Για Σύστημα Κυκλοφορίας Πύλης Στάθμευσης
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Βιομηχανικός Διπλός Ανιχνευτής Βρόχου για Πόρτες Υψηλής Ταχύτητας και Έλεγχο Διαχωρισμού
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |

