Όλα τα Προϊόντα
-
Αισθητήρες κουρτίνας φωτός ασφαλείας
-
αισθητήρες κινήσεων
-
Ανιχνευτές υπέρυθρων φωτοκύτταρων
-
Ανιχνευτής βρόχων
-
Αισθητήρας ασφαλείας πύλης φραγμού
-
UHF αναγνώστης
-
Διαβάτης καρτών RFID
-
Σύστημα στάθμευσης
-
σύστημα διαχείρισης επισκεπτών
-
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης
-
Πληροφοριακό σήμα
-
Ασύρματος ανοιχτήρα πόρτας
-
Σύστημα φωτεινού σηματοδότη
-
Κουμπί διακοπτών
-
ΜπρούκΓεια σου, Νόρμαν... μόλις θυμήθηκα ότι δεν σε ενημέρωσα... όλα πήγαν καλά.τους άρεσε το αντικείμενο (υποθέτοντας ότι θα κρατήσει για τα επόμενα 10 χρόνια περίπου) -
Κίραν.Η Jutai είναι μια από τις πιο σίγουρες εταιρείες που έχω συναντήσει στην Κίνα.
λέξεις-κλειδιά [ all in one gate opener controller ] αγώνας 174 προϊόντα.
Δείκτης κυκλώματος φραγμού διπλής οδικής πύλης LD-202 12-24VADC 15-2000uH
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 12-24VADC |
|---|---|
| Γρήγοροι χρόνοι απόκρισης: | 10-90 ms |
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
Ανιχνευτής βρόχου πύλης για βιομηχανικές πόρτες φραγμού Ένδειξη βρόχου βραχυκυκλώματος/ανοιχτού κυκλώματος Αξιόπιστη απόδοση
| Supplu δύναμης: | 12-24V |
|---|---|
| Ευαισθησία: | 20-2000μH |
| Αισθητηριακή ρύθμιση: | 6 τρόποι επιλογής/Υψηλότερος 0,010% DL/L/ Κατώτερος 2,56% DL/L |
Δύο κανάλια ανιχνευτής οχημάτων για αυτοματοποιημένη πύλη και βιομηχανική αυτοματοποίηση
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Αισθητήρας Ανίχνευσης Οχημάτων Μονού Καναλιού Για Πύλη, Διπλού Καναλιού Για Μέτρηση Κατεύθυνσης
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Σύστημα πρόσβασης έξυπνης πύλης με διαχείριση έργου και έλεγχο ομάδας cloud
| Έξοδος αναμετάδοσης: | 4 τρόπος |
|---|---|
| Εισροή ρελέ: | 3 τρόπος |
| Επικοινωνώ: | WIFI/4G |
Ανιχνευτής βρόχων για έλεγχο πρόσβασης σε χώρο στάθμευσης και πύλες φραγμών
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Ελεγκτής Πύλης με Ενεργοποιημένο WIFI με Ενσωματωμένο Σύστημα Ενδοεπικοινωνίας Κάμερας και Πλατφόρμα Διαφήμισης
| Έξοδος αναμετάδοσης: | 4 τρόπος |
|---|---|
| Εισροή ρελέ: | 3 τρόπος |
| Επικοινωνώ: | WIFI/4G |
GateLink WiFi Cloud App Controller για αυτοματισμό πύλης και βίντεο διασύνδεση
| Έξοδος αναμετάδοσης: | 4 τρόπος |
|---|---|
| Εισροή ρελέ: | 3 τρόπος |
| Επικοινωνώ: | WIFI/4G |
Ασύρματο Σύστημα Ελέγχου Πύλης με APP Intercom, HD Νυχτερινή Όραση και Ενσωμάτωση RS485
| Έξοδος αναμετάδοσης: | 4 τρόπος |
|---|---|
| Εισροή ρελέ: | 3 τρόπος |
| Επικοινωνώ: | WIFI/4G |
WiFi Smart Door Controller Απομακρυσμένο Ανοιχτό Κλείσιμο μέσω Εφαρμογής Χωρίς Κλειδί Εισόδου ανά πάσα στιγμή
| Παραγωγή ηλεκτρονόμων: | 4 τρόπος |
|---|---|
| Εισαγωγή αναμεταδόχου: | 3 τρόπος |
| επικοινωνία: | Wifi/4G |

