Όλα τα Προϊόντα
-
Αισθητήρες κουρτίνας φωτός ασφαλείας
-
αισθητήρες κινήσεων
-
Ανιχνευτές υπέρυθρων φωτοκύτταρων
-
Ανιχνευτής βρόχων
-
Αισθητήρας ασφαλείας πύλης φραγμού
-
UHF αναγνώστης
-
Διαβάτης καρτών RFID
-
Σύστημα στάθμευσης
-
σύστημα διαχείρισης επισκεπτών
-
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης
-
Πληροφοριακό σήμα
-
Ασύρματος ανοιχτήρα πόρτας
-
Σύστημα φωτεινού σηματοδότη
-
Κουμπί διακοπτών
-
ΜπρούκΓεια σου, Νόρμαν... μόλις θυμήθηκα ότι δεν σε ενημέρωσα... όλα πήγαν καλά.τους άρεσε το αντικείμενο (υποθέτοντας ότι θα κρατήσει για τα επόμενα 10 χρόνια περίπου) -
Κίραν.Η Jutai είναι μια από τις πιο σίγουρες εταιρείες που έχω συναντήσει στην Κίνα.
λέξεις-κλειδιά [ rfid access control card reader ] αγώνας 92 προϊόντα.
Αντι-αντίγραφο RFID UHF αναγνώστης μεγάλης εμβέλειας 9m εμβέλεια IP65 30dBm
| Απόσταση ανάγνωσης: | 1-9μ |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας: | 902-928 MHz/860-868 MHz |
| Άντενα: | Στρογγυλή πόλωση/γραμμική πόλωση |
Αντι-κλωνοποιητής αναγνώστης UHF αναγνώστης RFID 860 960 Mhz 9m IP65 Προσαρμόσιμο
| Απόσταση ανάγνωσης: | 1-9μ |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας: | 902-928 MHz/860-868 MHz |
| Άντενα: | Στρογγυλή πόλωση/γραμμική πόλωση |
125kHz EM κάρτες Weigand IP65 RFID αναγνώστης
| Απόσταση ανίχνευσης: | 15 εκατοστά |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | DC12V/1A |
| ρεύμα λειτουργίας: | ≤ 450mA |
Κρυπτογραφημένος αναγνώστης UHF κατά της κλωνοποίησης
| Απόσταση ανάγνωσης: | 1-9μ |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας: | 902-928 MHz/860-868 MHz |
| Άντενα: | Στρογγυλή πόλωση/γραμμική πόλωση |
Αντι-κλωνοποίηση UHF Διαστημικός αναγνώστης RFID με ετικέτα παρμπρίζ και διασύνδεση σειριακής θύρας
| Απόσταση ανάγνωσης: | 1-9μ |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας: | 902-928 MHz/860-868 MHz |
| Άντενα: | Στρογγυλή πόλωση/γραμμική πόλωση |
125KHz Desktop EM Card Issuer RFID Card Writer Υποστήριξη για Windows 98/2000/XP/2003
| Έκδοση συστημάτων: | Υποστήριξη Windows 98/2000/XP/2003 |
|---|---|
| Συχνότητα εργασίας: | 125 kHz |
| Λιμένας COM: | Κλαμπ USB του υπολογιστή |
Αισθητήρας βρόχου διπλού καναλιού Single Dual Channel AC DC Power για βιομηχανικές πόρτες και έλεγχο πρόσβασης
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Αισθητήρας διπλού καναλιού κυκλώματος LD-200 για ανιχνευτές οχημάτων πρόσβασης στα εμπόδια στάθμευσης
| Δύναμη: | 110-240VAC (48 έως 63Hz) |
|---|---|
| Αισθησία: | 20-2000μH |
| Ρυθμίσεις ευαισθησίας: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Ανιχνευτής διπλού καναλιού για τον έλεγχο λωρίδας κυκλοφορίας και την ταξινόμηση οχημάτων
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Βιομηχανικός Διπλός Ανιχνευτής Βρόχου για Πόρτες Υψηλής Ταχύτητας και Έλεγχο Διαχωρισμού
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |

