Όλα τα Προϊόντα
-
Αισθητήρες κουρτίνας φωτός ασφαλείας
-
αισθητήρες κινήσεων
-
Ανιχνευτές υπέρυθρων φωτοκύτταρων
-
Ανιχνευτής βρόχων
-
Αισθητήρας ασφαλείας πύλης φραγμού
-
UHF αναγνώστης
-
Διαβάτης καρτών RFID
-
Σύστημα στάθμευσης
-
σύστημα διαχείρισης επισκεπτών
-
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης
-
Πληροφοριακό σήμα
-
Ασύρματος ανοιχτήρα πόρτας
-
Σύστημα φωτεινού σηματοδότη
-
Κουμπί διακοπτών
-
ΜπρούκΓεια σου, Νόρμαν... μόλις θυμήθηκα ότι δεν σε ενημέρωσα... όλα πήγαν καλά.τους άρεσε το αντικείμενο (υποθέτοντας ότι θα κρατήσει για τα επόμενα 10 χρόνια περίπου) -
Κίραν.Η Jutai είναι μια από τις πιο σίγουρες εταιρείες που έχω συναντήσει στην Κίνα.
λέξεις-κλειδιά [ rfid access control card reader ] αγώνας 92 προϊόντα.
13.56MHz κρυπτογραφημένος αναγνώστης RFID
| Απόσταση ανάγνωσης: | 5 εκατοστά |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | DC12V/3A |
| Ρεύμα εργασίας: | ≤100mA |
EM κάρτες RFID μεσαίου βεληνεκούς αναγνώστης στάθμευσης αυτοκινήτων
| Απόσταση ανάγνωσης: | 65100cm |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | DC12V/1A |
| ρεύμα λειτουργίας: | ≤ 450mA |
Δύο ζώνες RFID UHF 13.56MHz MIFARE κάρτα για τη διαχείριση πρόσβασης
| Μέθοδος ανάγνωσης-γράφησης: | Τύπος μη-επαφών |
|---|---|
| Δομή: | Κάρτα ανάγνωσης και γραφής |
| Τρόπος τροφοδοσίας: | Παθητική κάρτα |
Μη γραμμική κρυπτογράφηση Μεγάλης εμβέλειας UHF RFID Reader 15m Max 30dBm Ρυθμιζόμενο IP65 Για πρόσβαση στο σύστημα στάθμευσης
| Απόσταση ανάγνωσης: | 315m |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | <0> |
| Πεδίο συχνότητας: | 902-928 MHz, 860-868 MHz |
Διαβάτης RFID UHF IP65 Μη γραμμική κρυπτογράφηση TID
| Απόσταση ανάγνωσης: | 315m |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | <0> |
| Πεδίο συχνότητας: | 902-928 MHz, 860-868 MHz |
Αντι-Κλώνος 2.4GHz Μακροδιάστημα RFID ενεργός αναγνώστης κέρδος 18dBi
| Απόσταση ανάγνωσης: | 1 έως 30 μέτρα ρυθμιζόμενο |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 32-bit Arm Cortex-M3 |
| ρεύμα λειτουργίας: | ≤100mA |
902-928MHz / 860-868MHz Πρόσβαση στο χώρο στάθμευσης κρυπτογραφημένος αναγνώστης RFID UHF μακράς εμβέλειας
| Απόσταση ανάγνωσης: | 1-9μ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Παρκινγκ, Νοσοκομείο, Βιβλιοθήκη, Εταιρεία, Τράπεζα, Εμπορικό |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | Μετασχηματιστής ρεύματος, είσοδος 220V, έξοδος 9V/3A |
GP66 αναγνώστης RFID 125KHz που διεισδύει στο V-KOOL 100cm απόσταση ανάγνωσης
| Απόσταση ανάγνωσης: | 65100cm |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | DC12V/1A |
| ρεύμα λειτουργίας: | ≤ 450mA |
GP66 αναγνώστης RFID 125KHz σταθερή απόσταση ανάγνωσης 100cm για είσοδο σε χώρο στάθμευσης αυτοκινήτων
| Απόσταση ανάγνωσης: | 65100cm |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | DC12V/1A |
| ρεύμα λειτουργίας: | ≤ 450mA |
13.56MHz κρυπτογραφημένος αναγνώστης RFID μικρής εμβέλειας
| Απόσταση ανάγνωσης: | 5 εκατοστά |
|---|---|
| Ρεύμα εργασίας: | ≤100mA |
| Ποσοστό Baud: | 9600,N,8,1 |

