Όλα τα Προϊόντα
-
Αισθητήρες κουρτίνας φωτός ασφαλείας
-
αισθητήρες κινήσεων
-
Ανιχνευτές υπέρυθρων φωτοκύτταρων
-
Ανιχνευτής βρόχων
-
Αισθητήρας ασφαλείας πύλης φραγμού
-
UHF αναγνώστης
-
Διαβάτης καρτών RFID
-
Σύστημα στάθμευσης
-
σύστημα διαχείρισης επισκεπτών
-
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης
-
Πληροφοριακό σήμα
-
Ασύρματος ανοιχτήρα πόρτας
-
Σύστημα φωτεινού σηματοδότη
-
Κουμπί διακοπτών
-
ΜπρούκΓεια σου, Νόρμαν... μόλις θυμήθηκα ότι δεν σε ενημέρωσα... όλα πήγαν καλά.τους άρεσε το αντικείμενο (υποθέτοντας ότι θα κρατήσει για τα επόμενα 10 χρόνια περίπου) -
Κίραν.Η Jutai είναι μια από τις πιο σίγουρες εταιρείες που έχω συναντήσει στην Κίνα.
λέξεις-κλειδιά [ rfid access control card reader ] αγώνας 92 προϊόντα.
IP65 RFID αναγνώστης καρτών ελέγχου πρόσβασης για αυτόματο σύστημα αναγνώρισης οχημάτων
| Απόσταση ανάγνωσης: | 315m |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | <0> |
| Πεδίο συχνότητας: | 902-928 MHz, 860-868 MHz |
Anti Clone UHF RFID Reader Long Range Access Control Parking System
| Reading Distance: | 1-9m |
|---|---|
| Frequency Range: | 902-928MHz/860-868MHz |
| Antenna: | Circular Polarization/Linear Polarization |
EM4200 125K Πλησιμότητα EM RFID κάρτα ταυτότητας Αδιάβροχη για έλεγχο πρόσβασης πόρτας
| Μέθοδος ανάγνωσης-γράφησης: | Τύπος μη-επαφών |
|---|---|
| Τρόπος τροφοδοσίας: | Παθητική κάρτα |
| Συχνότητα: | Χαμηλή συχνότητα |
GP99 125Khz Proximity Medium Range RFID Reader 130cm Range Για έλεγχο πρόσβασης στα πάρκινγκ
| Απόσταση ανάγνωσης: | 130cm |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | DC12V/1A |
| ρεύμα λειτουργίας: | ≤ 450mA |
Διαβάτης κάρτας εγγύτητας μεγάλης εμβέλειας JUTAI GP-99
| Απόσταση ανάγνωσης: | 130cm |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | DC12V/1A |
| ρεύμα λειτουργίας: | ≤ 450mA |
1300 mm Διάστημα EM κάρτες αναγνώστης εγγύτητας για το σύστημα ελέγχου πρόσβασης στάθμευσης αυτοκινήτων
| Απόσταση ανάγνωσης: | 130cm |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | DC12V/1A |
| ρεύμα λειτουργίας: | ≤ 450mA |
GP-99 EM κάρτες 1.5m μεσαίου βεληνεκούς αναγνώστης εγγύτητας για σύστημα ελέγχου πρόσβασης στα πάρκινγκ αυτοκινήτων
| Απόσταση ανάγνωσης: | 130cm |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | DC12V/1A |
| ρεύμα λειτουργίας: | ≤ 450mA |
GP-99 EM κάρτες αναγνώστης 125KHz 90-130cm Για έλεγχο πρόσβασης σε χώρο στάθμευσης αυτοκινήτων
| Απόσταση ανάγνωσης: | 130cm |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | DC12V/1A |
| ρεύμα λειτουργίας: | ≤ 450mA |
Διαβάτης κάρτας UHF RFID μεγάλης εμβέλειας 15M μεγάλης εμβέλειας 12dB Wiegand RS232 485 IP65 TID κρυπτογράφηση
| Απόσταση ανάγνωσης: | 315m |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | <0> |
| Πεδίο συχνότητας: | 902-928 MHz, 860-868 MHz |
Διαβάτης κάρτας UHF μεγάλης εμβέλειας 15M κάλυψη με κεραία 12dB Wiegand RS232 485 IP65
| Απόσταση ανάγνωσης: | 315m |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | <0> |
| Πεδίο συχνότητας: | 902-928 MHz, 860-868 MHz |

