Όλα τα Προϊόντα
-
Αισθητήρες κουρτίνας φωτός ασφαλείας
-
αισθητήρες κινήσεων
-
Ανιχνευτές υπέρυθρων φωτοκύτταρων
-
Ανιχνευτής βρόχων
-
Αισθητήρας ασφαλείας πύλης φραγμού
-
UHF αναγνώστης
-
Διαβάτης καρτών RFID
-
Σύστημα στάθμευσης
-
σύστημα διαχείρισης επισκεπτών
-
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης
-
Πληροφοριακό σήμα
-
Ασύρματος ανοιχτήρα πόρτας
-
Σύστημα φωτεινού σηματοδότη
-
Κουμπί διακοπτών
-
ΜπρούκΓεια σου, Νόρμαν... μόλις θυμήθηκα ότι δεν σε ενημέρωσα... όλα πήγαν καλά.τους άρεσε το αντικείμενο (υποθέτοντας ότι θα κρατήσει για τα επόμενα 10 χρόνια περίπου) -
Κίραν.Η Jutai είναι μια από τις πιο σίγουρες εταιρείες που έχω συναντήσει στην Κίνα.
λέξεις-κλειδιά [ loop detector dual relay ] αγώνας 50 προϊόντα.
Αισθητήρας βρόχου διπλού καναλιού βαρέως τύπου για ανίχνευση φορτηγών και λεωφορείων σε συστήματα στάθμευσης
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Δύο κανάλια αισθητήρα κυκλώματος με κρίση κατεύθυνσης για συστήματα εισόδου και εξόδου στάθμευσης
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
W4G 4G LTE & Ethernet Διπλός Ελεγκτής Στάθμευσης Δικτύου με Αυτόματη Εναλλαγή
| Core Processor: | ARM Cortex-M3 High-Speed Processor, running a Real-Time Embedded OS |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC 12V (with reverse connection protection) |
| Operating Temperature: | -40°C to +85°C |
Αισθητήρας διπλού καναλιού κυκλώματος LD-200 για ανιχνευτές οχημάτων πρόσβασης στα εμπόδια στάθμευσης
| Δύναμη: | 110-240VAC (48 έως 63Hz) |
|---|---|
| Αισθησία: | 20-2000μH |
| Ρυθμίσεις ευαισθησίας: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Ανιχνευτής κυκλοφορίας οχημάτων διπλού καναλιού
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 12-24VADC |
|---|---|
| Γρήγοροι χρόνοι απόκρισης: | 10-90 ms |
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
Διπλός Αισθητήρας Οχήματος Βρόχου για Πύλη Φραγής Στάθμευσης με Ανίχνευση Φορτηγών Υψηλής Ευαισθησίας
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Δύο κανάλια αισθητήρα οχήματος με λειτουργία κατεύθυνσης για συστήματα μέτρησης στάθμευσης αυτοκινήτων
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Πολυλειτουργικός 4G ελεγκτής χώρου στάθμευσης για σύστημα LPR και έλεγχο φραγμών
| Core Processor: | ARM Cortex-M3 High-Speed Processor, running a Real-Time Embedded OS |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC 12V (with reverse connection protection) |
| Operating Temperature: | -40°C to +85°C |
Ηλεκτρονικός διακόπτης BR-101
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 220V |
|---|---|
| Οργανωτής κατασκευής: | προσφορά |
| ΟΔΜ: | προσφορά |
Υπηρεσία διαχείρισης εισιτηρίων εισόδου/εξόδου
| τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας:: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110~220V |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας:: | -30°C~+70°C |
| Διεπαφές επικοινωνίας: | RJ45, RS232, RS485 |

