Όλα τα Προϊόντα
-
Αισθητήρες κουρτίνας φωτός ασφαλείας
-
αισθητήρες κινήσεων
-
Ανιχνευτές υπέρυθρων φωτοκύτταρων
-
Ανιχνευτής βρόχων
-
Αισθητήρας ασφαλείας πύλης φραγμού
-
UHF αναγνώστης
-
Διαβάτης καρτών RFID
-
Σύστημα στάθμευσης
-
σύστημα διαχείρισης επισκεπτών
-
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης
-
Πληροφοριακό σήμα
-
Ασύρματος ανοιχτήρα πόρτας
-
Σύστημα φωτεινού σηματοδότη
-
Κουμπί διακοπτών
-
ΜπρούκΓεια σου, Νόρμαν... μόλις θυμήθηκα ότι δεν σε ενημέρωσα... όλα πήγαν καλά.τους άρεσε το αντικείμενο (υποθέτοντας ότι θα κρατήσει για τα επόμενα 10 χρόνια περίπου) -
Κίραν.Η Jutai είναι μια από τις πιο σίγουρες εταιρείες που έχω συναντήσει στην Κίνα.
λέξεις-κλειδιά [ adjustable detection range radar sensor ] αγώνας 90 προϊόντα.
Συσκευές ασφάλειας βιομηχανικών θυρών Αισθητήρας κουρτίνας υπέρυθρου φωτός με έξοδο No/Nc
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP65 |
|---|---|
| Κωδικός ΕΣ: | 8531100000 |
| Προδιαγραφές: | 112*13*8.5 |
Συσκευές ασφάλειας βιομηχανικών θυρών Αισθητήρας κουρτίνας υπέρυθρου φωτός 1m 4 δέσμες
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP65 |
|---|---|
| Κωδικός ΕΣ: | 8531100000 |
| Προδιαγραφές: | 112*13*8.5 |
Συσκευές ασφάλειας βιομηχανικών θυρών Αισθητήρας κουρτίνας υπέρυθρου φωτός 1m 4 δέσμες
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP65 |
|---|---|
| Κωδικός ΕΣ: | 8531100000 |
| Προδιαγραφές: | 112*13*8.5 |
Αισθητήρας κουρτίνας υπέρυθρου φωτός 1m 4 ακτίνες
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP65 |
|---|---|
| Κωδικός ΕΣ: | 8531100000 |
| Προδιαγραφές: | 112*13*8.5 |
Ασφάλεια βιομηχανικής πύλης / Οικιακή ασφάλεια Φωτεινός αισθητήρας κουρτίνας IP65
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP65 |
|---|---|
| Κωδικός ΕΣ: | 8531100000 |
| Προδιαγραφές: | 112*13*8.5 |
RP42-9ME / RVP42-9MG Ντόπλερ ραντάρ αισθητήρας κίνησης για βιομηχανικές πόρτες
| Αποδόσεις: | Δύο αναμεταδιδόμενοι έξοδος. |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Συχνότητα: | 24.125GHz |
Αισθητήρας κίνησης ραντάρ μικροκυμάτων Doppler 24GHz για βιομηχανικές πύλες υψηλής ταχύτητας
| Αποδόσεις: | Δύο αναμεταδιδόμενοι έξοδος. |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Συχνότητα: | 24.125GHz |
IP65 Έξυπνοι αισθητήρες κίνησης πόρτας γκαράζ ακριβείας διπλό ρελέ 9m
| Αποδόσεις: | Δύο αναμεταδιδόμενοι έξοδος. |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Συχνότητα: | 24.125GHz |
Ανταλλακτικός αισθητήρας κίνησης με βάση ραντάρ κάλυψης διασταύρωσης κυκλοφορίας 48 V AC/DC
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας: | -30 έως 70 °C |
|---|---|
| Αποδόσεις: | Εξαγωγή διπλού ρελέα |
| Αναγνώριση κατεύθυνσης: | Κάλυψη διασταυρούμενης κυκλοφορίας |
Αισθητήρας κίνησης Bluetooth APP Ανεπιθύμητος για την ατμόσφαιρα IP65 Αξιολογημένος ανιχνευτής κίνησης ραντάρ 24 GHz
| Εγκατάσταση: | Bluetooth APP |
|---|---|
| Αποδόσεις: | Δύο αναμεταδιδόμενοι έξοδος. |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 12-28VAC, 12-36VDC |

