Όλα τα Προϊόντα
-
Αισθητήρες κουρτίνας φωτός ασφαλείας
-
αισθητήρες κινήσεων
-
Ανιχνευτές υπέρυθρων φωτοκύτταρων
-
Ανιχνευτής βρόχων
-
Αισθητήρας ασφαλείας πύλης φραγμού
-
UHF αναγνώστης
-
Διαβάτης καρτών RFID
-
Σύστημα στάθμευσης
-
σύστημα διαχείρισης επισκεπτών
-
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης
-
Πληροφοριακό σήμα
-
Ασύρματος ανοιχτήρα πόρτας
-
Σύστημα φωτεινού σηματοδότη
-
Κουμπί διακοπτών
-
ΜπρούκΓεια σου, Νόρμαν... μόλις θυμήθηκα ότι δεν σε ενημέρωσα... όλα πήγαν καλά.τους άρεσε το αντικείμενο (υποθέτοντας ότι θα κρατήσει για τα επόμενα 10 χρόνια περίπου) -
Κίραν.Η Jutai είναι μια από τις πιο σίγουρες εταιρείες που έχω συναντήσει στην Κίνα.
λέξεις-κλειδιά [ adjustable detection range radar sensor ] αγώνας 90 προϊόντα.
Αισθητήρας ραντάρ κίνησης μικροκυμάτων για βιομηχανική ανίχνευση πεζών οχημάτων με υψηλής ταχύτητας πόρτες
| Τύπος εξόδου: | 1 Έκδοση ρελέ. |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 12-24VADC |
| Συχνότητα κεραίας: | 24.125GHz |
Ελαφρύ μοντέλο φωτεινής κουρτίνας 8m εύρος ανίχνευσης με έξοδο ρελέ
| Υλικό: | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Ανθεκτικό στη διάβρωση |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP67 |
24.150GHz Ράδα κυμάτων χιλιοστών Αυτοκινήτου Για χώρο στάθμευσης Διακρίνει το όχημα και τους ανθρώπους
| συχνότητα λειτουργίας: | 24.150GHz |
|---|---|
| Τεχνική ένταση: | 10-24VDC |
| επαφή ηλεκτρονόμων: | 1A@24VDC/AC |
Αντισυγκρουσιακό ραντάρ οχημάτων στάθμευσης
| συχνότητα λειτουργίας: | 24.150GHz |
|---|---|
| Τεχνική ένταση: | 10-24VDC |
| επαφή ηλεκτρονόμων: | 1A@24VDC/AC |
10-24VDC αισθητήρας φραγμού αναρρίχησης για φραγμό στάθμευσης
| συχνότητα λειτουργίας: | 24.150GHz |
|---|---|
| Τεχνική ένταση: | 10-24VDC |
| επαφή ηλεκτρονόμων: | 1A@24VDC/AC |
RVP42-7M 24GHz Doppler Radar Sensor Κίνησης Φορτηγό ανίχνευσης πεζών IP65 για βιομηχανική πόρτα
| Βασική τεχνολογία: | Ραντάρ Doppler 24,125 GHz με Επίπεδη Μονάδα |
|---|---|
| Στόχος ανίχνευσης: | Όχημα, Πεζός, Περονοφόρο |
| Ακρίβεια αναγνώρισης: | 95% για Οχήματα & Πεζούς |
24.150GHz Ρυθμίσιμη έξοδος αναμεταδότης Hold Time Αισθητήρας μικροκυμάτων για πύλες φραγμών
| συχνότητα λειτουργίας: | 24.150GHz |
|---|---|
| Τεχνική ένταση: | 10-24VDC |
| επαφή ηλεκτρονόμων: | 1A@24VDC/AC |
Έλεγχος από απόσταση του αισθητήρα ραντάρ για κρύο αποθήκευση πόρτες ανίχνευση κίνησης ενεργειακή απόδοση
| Τύπος εξόδου: | 1 Έκδοση ρελέ. |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 12-24VADC |
| Συχνότητα κεραίας: | 24.125GHz |
IP65 Προστατευμένος αισθητήρας κίνησης μικροκυμάτων για πόρτες εργοστασίου Ρυθμίσιμη ευαισθησία Μακροδιάστημα
| Τύπος εξόδου: | 1 Έκδοση ρελέ. |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 12-24VADC |
| Συχνότητα κεραίας: | 24.125GHz |
Ανίχνευση Αισθητήρων Κίνησης Ανυψωτικών για Βιομηχανικές Πόρτες Υψηλής Ταχύτητας
| Output Type: | 1 Relay Output. |
|---|---|
| Power Supply: | 12-24VADC |
| Antenna Frequency: | 24.125GHz |

