Όλα τα Προϊόντα
-
Αισθητήρες κουρτίνας φωτός ασφαλείας
-
αισθητήρες κινήσεων
-
Ανιχνευτές υπέρυθρων φωτοκύτταρων
-
Ανιχνευτής βρόχων
-
Αισθητήρας ασφαλείας πύλης φραγμού
-
UHF αναγνώστης
-
Διαβάτης καρτών RFID
-
Σύστημα στάθμευσης
-
σύστημα διαχείρισης επισκεπτών
-
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης
-
Πληροφοριακό σήμα
-
Ασύρματος ανοιχτήρα πόρτας
-
Σύστημα φωτεινού σηματοδότη
-
Κουμπί διακοπτών
-
ΜπρούκΓεια σου, Νόρμαν... μόλις θυμήθηκα ότι δεν σε ενημέρωσα... όλα πήγαν καλά.τους άρεσε το αντικείμενο (υποθέτοντας ότι θα κρατήσει για τα επόμενα 10 χρόνια περίπου) -
Κίραν.Η Jutai είναι μια από τις πιο σίγουρες εταιρείες που έχω συναντήσει στην Κίνα.
λέξεις-κλειδιά [ adjustable detection range radar sensor ] αγώνας 90 προϊόντα.
12-36VDC Αισθητήρας ανοίγματος βιομηχανικής πόρτας Αισθητήρας εισόδου πόρτας 24,125GHz
| Αποδόσεις: | Δύο αναμεταδιδόμενοι έξοδος. |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Συχνότητα: | 24.125GHz |
Αισθητήρας μικροκυμάτων για πόρτες κυλιόμενου παραθυράκιου υψηλής ταχύτητας / βιομηχανικές πόρτες στοιβάσεως
| Αποδόσεις: | Δύο αναμεταδιδόμενοι έξοδος. |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Συχνότητα: | 24.125GHz |
Αισθητήρας κίνησης RVP42-9ME για ταχεία ανοίξη πόρτας, διαφορά ανθρώπων και ανελκυστήρα
| Αποδόσεις: | Δύο αναμεταδιδόμενοι έξοδος. |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Συχνότητα: | 24.125GHz |
Ανιχνευτής κίνησης μικροκυμάτων διπλής λειτουργίας για πόρτες βιομηχανικών γκαράζ
| Τύπος εξόδου: | 1 Έκδοση ρελέ. |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 12-24VADC |
| Συχνότητα κεραίας: | 24.125GHz |
Συνδυασμός αισθητήρα προστατευτικού αισθητήρα και ραντάρ ανιχνευτή κίνησης για γυάλινη πόρτα RI24-4T & F
| Εισαγωγή δύναμης:: | Δύναμος συνεχούς ρεύματος 12~30V (+10%) |
|---|---|
| Μήκος καλωδίων:: | 2.5m |
| Έξοδος σήματος:: | Αναμεταδότης, κίνηση 1 οδού, 1 οδός κατά τσιμπήματος (ΔΕΝ/ΔΕΝ είναι προαιρετική) |
Αισθητήρας κίνησης με αναγνώριση κατεύθυνσης ανελκυστήρα για αυτόματες πόρτες αποθήκης
| Τύπος εξόδου: | 1 έξοδος ρελέ. |
|---|---|
| Τροφοδοσία: | 12-24VADC |
| Συχνότητα κεραίας: | 24.125GHz |
110-240V Μοναδική λειτουργία προστασίας από καθυστέρηση του καναλιού Ανιχνευτής βρόχου επαγωγής 2000uH
| Supplu δύναμης: | 110-240v |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000μH |
| Αισθησία: | 6 τρόποι επιλογής/Υψηλότερος 0,010% DL/L/ Κατώτερος 2,56% DL/L |
Τεχνητή μηχανή κίνησης πόρτας ενεργοποιημένης πόρτας 5m ύψος εγκατάστασης
| Αρχή λειτουργίας: | Επίδραση Ντόπλερ |
|---|---|
| Κεντρική συχνότητα: | 24.125GHz |
| Μέγιστο ύψος εγκατάστασης: | κάτω από 5m |
30m ανίχνευση ηλιακού φωτός IP65 180° περιστροφή προστατευτικό φως κουρτίνα για μεγάλη βιομηχανική πόρτα
| Αξιολόγηση IP: | IP65 |
|---|---|
| Κώδικας Hs: | 8531100000 |
| Προδιαγραφές: | 112*13*8.5 |
IP65 Ασφάλεια κουρτίνα εξωτερικού 30M Περιοχή για μεγάλη βιομηχανική πόρτα Anti Smashing
| Αξιολόγηση ΙΠ: | IP65 |
|---|---|
| Κωδικός ΕΣ: | 8531100000 |
| Προδιαγραφές: | 112*13*8.5 |

