Όλα τα Προϊόντα
-
Αισθητήρες κουρτίνας φωτός ασφαλείας
-
αισθητήρες κινήσεων
-
Ανιχνευτές υπέρυθρων φωτοκύτταρων
-
Ανιχνευτής βρόχων
-
Αισθητήρας ασφαλείας πύλης φραγμού
-
UHF αναγνώστης
-
Διαβάτης καρτών RFID
-
Σύστημα στάθμευσης
-
σύστημα διαχείρισης επισκεπτών
-
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης
-
Πληροφοριακό σήμα
-
Ασύρματος ανοιχτήρα πόρτας
-
Σύστημα φωτεινού σηματοδότη
-
Κουμπί διακοπτών
-
ΜπρούκΓεια σου, Νόρμαν... μόλις θυμήθηκα ότι δεν σε ενημέρωσα... όλα πήγαν καλά.τους άρεσε το αντικείμενο (υποθέτοντας ότι θα κρατήσει για τα επόμενα 10 χρόνια περίπου) -
Κίραν.Η Jutai είναι μια από τις πιο σίγουρες εταιρείες που έχω συναντήσει στην Κίνα.
λέξεις-κλειδιά [ access control card reader ] αγώνας 118 προϊόντα.
Εξωτερικός καλωδιακός υπέρυθρος φωτοηλεκτρικός αισθητήρας ανθεκτικός στις καιρικές συνθήκες 180 μοίρες περιστροφή για την ασφάλεια της πύλης
| Αποδέκτης: | 12 - 24V AC 12 - 30V DC |
|---|---|
| Γωνία περιστροφής: | 180 βαθμός |
| Καταναλώσεις ισχύος δέκτη: | 30mA @ 12V DC |
Διάφραξη αισθητήρα κουρτίνας φωτός ασφαλείας ψηφιακού τύπου για αυτόματη αισθητήρα ασφαλείας πόρτας υψηλής ταχύτητας
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP65 |
|---|---|
| Κωδικός ΕΣ: | 8531100000 |
| Προδιαγραφές: | 112*13*8.5 |
IP65 Εξωτερική Ασφάλεια Φως Κεραμίδας υπέρυθρος αισθητήρας για αυτόματη πόρτα Anti Smashing
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP65 |
|---|---|
| Κωδικός ΕΣ: | 8531100000 |
| Προδιαγραφές: | 112*13*8.5 |
Ανερόστερος ανιχνευτής κίνησης διασταυρούμενης κυκλοφορίας για την κάλυψη της πύλης για το άνοιγμα βιομηχανικής πύλης
| Αποδόσεις: | Δύο αναμεταδιδόμενοι έξοδος. |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Συχνότητα: | 24.125GHz |
24.125GHz αισθητήρας κίνησης πύλης για βιομηχανικές πόρτες κρύας αποθήκευσης
| Αποδόσεις: | Δύο αναμεταδιδόμενοι έξοδος. |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Συχνότητα: | 24.125GHz |
Αισθητήρας κίνησης Bluetooth APP για βιομηχανικές πύλες με αναγνώριση κατεύθυνσης
| Εγκατάσταση: | Bluetooth APP |
|---|---|
| Αποδόσεις: | Δύο αναμεταδιδόμενοι έξοδος. |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 12-28VAC, 12-36VDC |
Αισθητήρας κίνησης Bluetooth APP Ανεπιθύμητος για την ατμόσφαιρα IP65 Αξιολογημένος ανιχνευτής κίνησης ραντάρ 24 GHz
| Εγκατάσταση: | Bluetooth APP |
|---|---|
| Αποδόσεις: | Δύο αναμεταδιδόμενοι έξοδος. |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 12-28VAC, 12-36VDC |
Ενεργοποιήστε / απενεργοποιήστε τον ανιχνευτή βρόχων φραγμών 10-90MS για το σύστημα διαχείρισης στάθμευσης
| Supplu δύναμης: | 110-240v |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000μH |
| Αισθησία: | 6 τρόποι επιλογής/Υψηλότερος 0,010% DL/L/ Κατώτερος 2,56% DL/L |
Δύο αισθητήρες κίνησης αναμεταδόχου για τη διαφοροποίηση των ατόμων του οχήματος στην βιομηχανική πόρτα
| Αποδόσεις: | Δύο αναμεταδιδόμενοι έξοδος. |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Συχνότητα: | 24.125GHz |
IP65 Ασφάλεια κουρτίνα εξωτερικού 30M Περιοχή για μεγάλη βιομηχανική πόρτα Anti Smashing
| Αξιολόγηση ΙΠ: | IP65 |
|---|---|
| Κωδικός ΕΣ: | 8531100000 |
| Προδιαγραφές: | 112*13*8.5 |

