Όλα τα Προϊόντα
-
Αισθητήρες κουρτίνας φωτός ασφαλείας
-
αισθητήρες κινήσεων
-
Ανιχνευτές υπέρυθρων φωτοκύτταρων
-
Ανιχνευτής βρόχων
-
Αισθητήρας ασφαλείας πύλης φραγμού
-
UHF αναγνώστης
-
Διαβάτης καρτών RFID
-
Σύστημα στάθμευσης
-
σύστημα διαχείρισης επισκεπτών
-
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης
-
Πληροφοριακό σήμα
-
Ασύρματος ανοιχτήρα πόρτας
-
Σύστημα φωτεινού σηματοδότη
-
Κουμπί διακοπτών
-
ΜπρούκΓεια σου, Νόρμαν... μόλις θυμήθηκα ότι δεν σε ενημέρωσα... όλα πήγαν καλά.τους άρεσε το αντικείμενο (υποθέτοντας ότι θα κρατήσει για τα επόμενα 10 χρόνια περίπου) -
Κίραν.Η Jutai είναι μια από τις πιο σίγουρες εταιρείες που έχω συναντήσει στην Κίνα.
λέξεις-κλειδιά [ oem 24v led traffic light ] αγώνας 6 προϊόντα.
OEM 24V LED φως σήματος κυκλοφορίας IP65 για πόρτες γκαράζ και διάφορες οδικές εφαρμογές
| Υλικό στέγασης: | Χάλυβας |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | LED |
| Χρώμα: | Green&Red |
Δείκτης κυκλοφορίας υψηλής ροής 100 mm
| Μέθοδος ελέγχου: | Έλεγχος χρονισμού |
|---|---|
| Υλικό στέγασης: | Χάλυβας |
| Πηγή φωτός: | LED |
Μονό διπλό κανάλι ανιχνευτής οχημάτων για την πόρτα φραγμού χώρου στάθμευσης και το σύστημα μέτρησης
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Single Channel Loop Detector for Parking Barrier Gate Truck Motorcycle Forklift Detection
| Supplu δύναμης: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000μH |
| Ευαισθησία: | 6 τρόποι επιλογής/Υψηλότερος 0,010% DL/L/ Κατώτερος 2,56% DL/L |
Single Channel Vehicle Loop Sensor for Parking Barrier Gates Trucks Motorcycles and Industrial Forklifts
| Supplu δύναμης: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000μH |
| Ευαισθησία: | 6 τρόποι επιλογής/Υψηλότερος 0,010% DL/L/ Κατώτερος 2,56% DL/L |
Adjustable Loop Detector for Parking Boom Barrier with Relay Output to Detect Trucks
| Supplu δύναμης: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000μH |
| Ευαισθησία: | 6 τρόποι επιλογής/Υψηλότερος 0,010% DL/L/ Κατώτερος 2,56% DL/L |
1

