Όλα τα Προϊόντα
-
Αισθητήρες κουρτίνας φωτός ασφαλείας
-
αισθητήρες κινήσεων
-
Ανιχνευτές υπέρυθρων φωτοκύτταρων
-
Ανιχνευτής βρόχων
-
Αισθητήρας ασφαλείας πύλης φραγμού
-
UHF αναγνώστης
-
Διαβάτης καρτών RFID
-
Σύστημα στάθμευσης
-
σύστημα διαχείρισης επισκεπτών
-
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης
-
Πληροφοριακό σήμα
-
Ασύρματος ανοιχτήρα πόρτας
-
Σύστημα φωτεινού σηματοδότη
-
Κουμπί διακοπτών
-
ΜπρούκΓεια σου, Νόρμαν... μόλις θυμήθηκα ότι δεν σε ενημέρωσα... όλα πήγαν καλά.τους άρεσε το αντικείμενο (υποθέτοντας ότι θα κρατήσει για τα επόμενα 10 χρόνια περίπου) -
Κίραν.Η Jutai είναι μια από τις πιο σίγουρες εταιρείες που έχω συναντήσει στην Κίνα.
λέξεις-κλειδιά [ industrial rolling door sensor ] αγώνας 82 προϊόντα.
RVP42-7BW Ψυχρή αλυσίδα Λογιστικής Ράδα αισθητήρα Αντιμίχλη για κατάψυξη αποθήκη αυτόματη πόρτα
| Αρχή ραντάρ: | Επίπεδο ραντάρ Doppler 24,125 GHz |
|---|---|
| Αναγνώριση οχήματος: | 95% Υψηλή Ακρίβεια |
| Τροφοδοτικό: | 12-36V DC, <100mA |
Αισθητήρας κουρτίνας φωτός βιομηχανικού τύπου υψηλής ταχύτητας IP67, Λειτουργία Blanking, Φραγμός ασφαλείας, Ρολά
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Λειτουργία: | Απαλοιφή |
| Απόσταση ανίχνευσης: | 8 μέτρα |
Αντιπαρεμβατικός Βιομηχανικός Αισθητήρας Ραντάρ RVP42-7M για Πόρτα Κυλιόμενου Ρολού Εργοστασιακού Χώρου
| Αρχή ραντάρ: | Επίπεδο ραντάρ Doppler 24,125 GHz |
|---|---|
| Αναγνώριση οχήματος: | 95% Υψηλή Ακρίβεια |
| Τροφοδοτικό: | 12-36V DC, <100mA |
Τρεις διακόπτες αναπτήρα / πομπό για τηλεχειρισμό πόρτας συχνότητα 433MHz
| Σχήμα αριθ.: | UR-43K |
|---|---|
| Συχνότητα: | 433MHz |
| Ψηφιακή διαμόρφωση: | Ρωτήστε |
Φωτεινό φραγμό ασφαλείας πόρτας κυλιόμενου μαντήλι με IP67 8m εύρος προσαρμόσιμο μήκος
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Απόσταση αντίληψης: | 8 μέτρα |
| Υλικό: | Σύνθετα αλουμινίου |
1500mm μήκος σβήσιμο υπέρυθρο φως κουρτίνα 8m ανίχνευση εμβέλειας αισθητήρας γρήγορης πόρτας
| Υλικό: | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Ανθεκτικό στη διάβρωση |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP67 |
Αισθητήρας σκηνής φωτεινής διαφάνειας ασφαλείας για τον έλεγχο ασφαλείας της γρήγορης πόρτας
| Υλικό: | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Ανθεκτικό στη διάβρωση |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP67 |
OEM ODM αισθητήρας κουρτίνας φωτός για βιομηχανική πόρτα γρήγορου ελέγχου ασφάλειας πόρτας
| Υλικό: | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Ανθεκτικό στη διάβρωση |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP67 |
Φωτεινή κουρτίνα από κράμα αλουμινίου για βιομηχανική κρύα αποθήκευση / πόρτες γκαράζ υψηλής ταχύτητας
| Υλικό: | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Ανθεκτικό στη διάβρωση |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP67 |
Φωτός ασφαλείας θυρών γκαράζ κουρτίνα υπέρυθρος αισθητήρας IP67 Ανερόστερος 8m Απόσταση ανίχνευσης
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Απόσταση αντίληψης: | 8 μέτρα |
| Υλικό: | Σύνθετα αλουμινίου |

