Όλα τα Προϊόντα
-
Αισθητήρες κουρτίνας φωτός ασφαλείας
-
αισθητήρες κινήσεων
-
Ανιχνευτές υπέρυθρων φωτοκύτταρων
-
Ανιχνευτής βρόχων
-
Αισθητήρας ασφαλείας πύλης φραγμού
-
UHF αναγνώστης
-
Διαβάτης καρτών RFID
-
Σύστημα στάθμευσης
-
σύστημα διαχείρισης επισκεπτών
-
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης
-
Πληροφοριακό σήμα
-
Ασύρματος ανοιχτήρα πόρτας
-
Σύστημα φωτεινού σηματοδότη
-
Κουμπί διακοπτών
-
ΜπρούκΓεια σου, Νόρμαν... μόλις θυμήθηκα ότι δεν σε ενημέρωσα... όλα πήγαν καλά.τους άρεσε το αντικείμενο (υποθέτοντας ότι θα κρατήσει για τα επόμενα 10 χρόνια περίπου) -
Κίραν.Η Jutai είναι μια από τις πιο σίγουρες εταιρείες που έχω συναντήσει στην Κίνα.
λέξεις-κλειδιά [ industrial rolling door sensor ] αγώνας 82 προϊόντα.
RVP42-7M Ραδαροληπτικός αισθητήρας αναγνώρισης κατεύθυνσης ανελκυστήρα για την πόρτα αποβάθρας φόρτωσης
| Αρχή ραντάρ: | Επίπεδο ραντάρ Doppler 24,125 GHz |
|---|---|
| Στόχος αναγνώρισης: | Όχημα, Πεζός, Περονοφόρο |
| Τροφοδοτικό: | 12-36V DC, <100mA |
Εξωτερικά υπέρυθρα φωτοκύτταρα IR-20 για ανίχνευση ασφάλειας πύλης και πόρτας
| Αξιολόγηση IP: | ip65 |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης: | 30μ |
| Τύπος: | ενσύρματος |
Αισθητήρας διπλού καναλιού κυκλώματος LD-200 για ανιχνευτές οχημάτων πρόσβασης στα εμπόδια στάθμευσης
| Δύναμη: | 110-240VAC (48 έως 63Hz) |
|---|---|
| Αισθησία: | 20-2000μH |
| Ρυθμίσεις ευαισθησίας: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
8 Φάρες Ασφάλειας Φως Κεραμίδας Δωμάτιο Sensor Blanking για υψηλής ταχύτητας τμήματα πόρτες Ασφάλεια
| Υλικό: | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Ανθεκτικό στη διάβρωση |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP67 |
Προσαρμοσμένο μήκος Blanking Light Curtain 8 Beams 8m Range IP67 για πόρτες κρύας αποθήκευσης -30°C
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Απόσταση αντίληψης: | 8 μέτρα |
| Υλικό: | Σύνθετα αλουμινίου |
Φωτεινή κουρτίνα αλουμινίου 1.5m 8 δοκάρια 8m εύρος IP67 για βιομηχανική πόρτα
| Υλικό: | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Ανθεκτικό στη διάβρωση |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP67 |
Επικαιροποιημένο σύστημα προστασίας από το χτύπημα
| Υλικό: | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Ανθεκτικό στη διάβρωση |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP67 |
Βιομηχανική πύλη 150cm 8 ομάδες ακτίνων Φωτοκύτταρα Αντί τσιμπήματος Φως ασφαλείας Κεραμίδα 8m Πεδίο
| Υλικό: | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Ανθεκτικό στη διάβρωση |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP67 |
1 μέτρο προστατευτικό φως κουρτίνα με κενό γρήγορο χρόνο απόκρισης για τις μεγάλες ταχύτητες διατομικές πόρτες
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Λειτουργία: | Απαλοιφή |
| Απόσταση ανίχνευσης: | 8 μέτρα |
30ms Γρήγορη ανταπόκριση IP67 Αδιάβροχη αυλαία ασφαλείας για βιομηχανικές πόρτες υψηλής ταχύτητας
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Λειτουργία: | Απαλοιφή |
| Απόσταση ανίχνευσης: | 8 μέτρα |

