Όλα τα Προϊόντα
-
Αισθητήρες κουρτίνας φωτός ασφαλείας
-
αισθητήρες κινήσεων
-
Ανιχνευτές υπέρυθρων φωτοκύτταρων
-
Ανιχνευτής βρόχων
-
Αισθητήρας ασφαλείας πύλης φραγμού
-
UHF αναγνώστης
-
Διαβάτης καρτών RFID
-
Σύστημα στάθμευσης
-
σύστημα διαχείρισης επισκεπτών
-
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης
-
Πληροφοριακό σήμα
-
Ασύρματος ανοιχτήρα πόρτας
-
Σύστημα φωτεινού σηματοδότη
-
Κουμπί διακοπτών
-
ΜπρούκΓεια σου, Νόρμαν... μόλις θυμήθηκα ότι δεν σε ενημέρωσα... όλα πήγαν καλά.τους άρεσε το αντικείμενο (υποθέτοντας ότι θα κρατήσει για τα επόμενα 10 χρόνια περίπου) -
Κίραν.Η Jutai είναι μια από τις πιο σίγουρες εταιρείες που έχω συναντήσει στην Κίνα.
λέξεις-κλειδιά [ industrial rolling door sensor ] αγώνας 82 προϊόντα.
Ασφάλεια Φως Κεραμίδας IP67 Blanking Βιομηχανική κρύα αποθήκευση πόρτα 30ms Γρήγορη ανταπόκριση
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Λειτουργία: | Απαλοιφή |
| Απόσταση ανίχνευσης: | 8 μέτρα |
IP67 Αδιάβροχο Πιστοποιημένο CE Ασφάλεια Φωτεινή Κεραμίδα Βιομηχανικές πόρτες Θερματικές πόρτες
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Λειτουργία: | Απαλοιφή |
| Απόσταση ανίχνευσης: | 8 μέτρα |
Βιομηχανικός αισθητήρας ραντάρ RVP42-7M Αναγνώριση κατεύθυνσης περονοφόρου για πόρτα αποθήκης φόρτωσης
| Sensing Tech: | Επίπεδο ραντάρ Doppler 24,125 GHz |
|---|---|
| Αναγνώριση περονοφόρου: | 95% Υψηλή Ακρίβεια |
| Δυναμικό: | Βιομηχανική ισχύς 12-36V DC |
Επικαιροποιημένο σύστημα ανίχνευσης οπτικοακουστικών
| Αποδόσεις: | Δύο αναμεταδιδόμενοι έξοδος. |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Συχνότητα: | 24.125GHz |
Κατασκευαστής Αισθητήρων Φωτεινής Κουρτίνας Ασφαλείας IP67 Αδιάβροχο με Λειτουργία Blanking
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
|---|---|
| Λειτουργία: | Απαλοιφή |
| Απόσταση ανίχνευσης: | 8 μ. |
Προσαρμόσιμο καλωδιωμένο φωτοηλεκτρικό αισθητήρα κατά του ηλιακού φωτός για μεγάλη βιομηχανική πύλη 30m
| Αξιολόγηση ΙΠ: | IP65 |
|---|---|
| Κωδικός ΕΣ: | 8531901000 |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 120,00cm * 11,70cm * 4,30cm |
Μικτό Βάρος Πακέτου 0,25kg Αισθητήρας Φωτοκυττάρου Μονής Δέσμης με Εμβέλεια 20M Ιδανικό για Αυτόματες Πόρτες Βαθμολογία IP65 Ανθεκτικό
| Αξιολόγηση IP: | ip65 |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης: | 30μ |
| Τύπος: | ενσύρματος |
Φωτοηλεκτρικό φράγμα με βαθμό προστασίας IP67 για ψυκτικούς θαλάμους & βιομηχανικές πόρτες υψηλής ταχύτητας
| Διαβάθμιση IP: | IP67 |
|---|---|
| Λειτουργία: | Απαλοιφή |
| Απόσταση ανίχνευσης: | 8μ |
Αισθητήρας υπέρυθρης δέσμης με βαθμό προστασίας IP55 για εξωτερική ασφάλεια και αυτοματισμό
| Αξιολόγηση IP: | ip65 |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης: | 30μ |
| Τύπος: | ενσύρματος |
Επαγγελματικό Σύστημα Φωτοκουρτίνας Ασφαλείας για Διαχείριση Υλικών και Ασφάλεια Αυτόματων Θυρών
| Διαβάθμιση IP: | IP67 |
|---|---|
| Λειτουργία: | Απαλοιφή |
| Απόσταση ανίχνευσης: | 8μ |

