Όλα τα Προϊόντα
-
Αισθητήρες κουρτίνας φωτός ασφαλείας
-
αισθητήρες κινήσεων
-
Ανιχνευτές υπέρυθρων φωτοκύτταρων
-
Ανιχνευτής βρόχων
-
Αισθητήρας ασφαλείας πύλης φραγμού
-
UHF αναγνώστης
-
Διαβάτης καρτών RFID
-
Σύστημα στάθμευσης
-
σύστημα διαχείρισης επισκεπτών
-
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης
-
Πληροφοριακό σήμα
-
Ασύρματος ανοιχτήρα πόρτας
-
Σύστημα φωτεινού σηματοδότη
-
Κουμπί διακοπτών
-
ΜπρούκΓεια σου, Νόρμαν... μόλις θυμήθηκα ότι δεν σε ενημέρωσα... όλα πήγαν καλά.τους άρεσε το αντικείμενο (υποθέτοντας ότι θα κρατήσει για τα επόμενα 10 χρόνια περίπου) -
Κίραν.Η Jutai είναι μια από τις πιο σίγουρες εταιρείες που έχω συναντήσει στην Κίνα.
λέξεις-κλειδιά [ 110 240v induction loop detector ] αγώνας 33 προϊόντα.
110-240V Μοναδική λειτουργία προστασίας από καθυστέρηση του καναλιού Ανιχνευτής βρόχου επαγωγής 2000uH
| Supplu δύναμης: | 110-240v |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000μH |
| Αισθησία: | 6 τρόποι επιλογής/Υψηλότερος 0,010% DL/L/ Κατώτερος 2,56% DL/L |
Ανιχνευτής κυκλώματος οχήματος με επαγωγική κίνηση
| Supplu δύναμης: | 110-240v |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000μH |
| Αισθησία: | 6 τρόποι επιλογής/Υψηλότερος 0,010% DL/L/ Κατώτερος 2,56% DL/L |
110-240v Ανιχνευτής οχημάτων διπλού καναλιού
| Απαιτήσεις δύναμης: | 110-240VAC (48 έως 63Hz) |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Αισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Ανιχνευτής βρόχων για έλεγχο πρόσβασης σε χώρο στάθμευσης και πύλες φραγμών
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Διδακτορείο διπλού καναλιού LD-200 20-2000uH 110-240V για σύστημα μέτρησης στάθμευσης
| Απαιτήσεις δύναμης: | 110-240VAC (48 έως 63Hz) |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Αισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Adjustable Loop Detector for Parking Boom Barrier with Relay Output to Detect Trucks
| Supplu δύναμης: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000μH |
| Ευαισθησία: | 6 τρόποι επιλογής/Υψηλότερος 0,010% DL/L/ Κατώτερος 2,56% DL/L |
Δύο κανάλια ανιχνευτής βρόχων για το φράγμα εκτοξεύσεως 20-2000uH 48 έως 63Hz
| Απαιτήσεις δύναμης: | 110-240VAC (48 έως 63Hz) |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Αισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Ανίχνευση οχήματος με ανιχνευτή βρόχων υψηλή ευαισθησία για το σύστημα στάθμευσης
| Απαιτήσεις ισχύος: | 110-240VAC (48 έως 63Hz) |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Single Channel Loop Detector for Parking Barrier Gate Truck Motorcycle Forklift Detection
| Supplu δύναμης: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000μH |
| Ευαισθησία: | 6 τρόποι επιλογής/Υψηλότερος 0,010% DL/L/ Κατώτερος 2,56% DL/L |
Διπλός ανιχνευτής βρόχου οχήματος ανίχνευσης κατεύθυνσης για καταμέτρηση κυκλοφορίας LD200 LD202
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |

