Όλα τα Προϊόντα
-
Αισθητήρες κουρτίνας φωτός ασφαλείας
-
αισθητήρες κινήσεων
-
Ανιχνευτές υπέρυθρων φωτοκύτταρων
-
Ανιχνευτής βρόχων
-
Αισθητήρας ασφαλείας πύλης φραγμού
-
UHF αναγνώστης
-
Διαβάτης καρτών RFID
-
Σύστημα στάθμευσης
-
σύστημα διαχείρισης επισκεπτών
-
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης
-
Πληροφοριακό σήμα
-
Ασύρματος ανοιχτήρα πόρτας
-
Σύστημα φωτεινού σηματοδότη
-
Κουμπί διακοπτών
-
ΜπρούκΓεια σου, Νόρμαν... μόλις θυμήθηκα ότι δεν σε ενημέρωσα... όλα πήγαν καλά.τους άρεσε το αντικείμενο (υποθέτοντας ότι θα κρατήσει για τα επόμενα 10 χρόνια περίπου) -
Κίραν.Η Jutai είναι μια από τις πιο σίγουρες εταιρείες που έχω συναντήσει στην Κίνα.
λέξεις-κλειδιά [ vehicle detection radar sensor ] αγώνας 95 προϊόντα.
Ανιχνευτής ραντάρ ανίχνευσης οχημάτων RVP42-7M για έξυπνο έλεγχο πρόσβασης στην πύλη φραγμών χώρου στάθμευσης
| Αρχή ραντάρ: | Επίπεδο ραντάρ Doppler 24,125 GHz |
|---|---|
| Αναγνώριση οχήματος: | 95% Υψηλή Ακρίβεια |
| Τροφοδοτικό: | 12-36V DC, <100mA |
Ανερόστερος αισθητήρας ραντάρ μικροκυμάτων
| συχνότητα λειτουργίας: | 24.150GHz |
|---|---|
| Τεχνική ένταση: | 10-24VDC |
| επαφή ηλεκτρονόμων: | 1A@24VDC/AC |
RVP42-7M 24GHz Doppler Radar Sensor Κίνησης Φορτηγό ανίχνευσης πεζών IP65 για βιομηχανική πόρτα
| Βασική τεχνολογία: | Ραντάρ Doppler 24,125 GHz με Επίπεδη Μονάδα |
|---|---|
| Στόχος ανίχνευσης: | Όχημα, Πεζός, Περονοφόρο |
| Ακρίβεια αναγνώρισης: | 95% για Οχήματα & Πεζούς |
RVP42-7M Ραδαροληπτικός αισθητήρας αναγνώρισης κατεύθυνσης ανελκυστήρα για την πόρτα αποβάθρας φόρτωσης
| Αρχή ραντάρ: | Επίπεδο ραντάρ Doppler 24,125 GHz |
|---|---|
| Στόχος αναγνώρισης: | Όχημα, Πεζός, Περονοφόρο |
| Τροφοδοτικό: | 12-36V DC, <100mA |
Βιομηχανικός αισθητήρας ραντάρ RVP42-7M Αναγνώριση κατεύθυνσης περονοφόρου για πόρτα αποθήκης φόρτωσης
| Sensing Tech: | Επίπεδο ραντάρ Doppler 24,125 GHz |
|---|---|
| Αναγνώριση περονοφόρου: | 95% Υψηλή Ακρίβεια |
| Δυναμικό: | Βιομηχανική ισχύς 12-36V DC |
Αισθητήρας ραντάρ ταχείας απόκρισης RVP42-7M κατά τσιμπήματος για βιομηχανική ρολό πόρτα υψηλής ταχύτητας
| Αρχή ανίχνευσης: | Ραντάρ Doppler υψηλής ταχύτητας 24,125 GHz |
|---|---|
| Ταχύτητα απόκρισης: | <50 ms Εξαιρετικά γρήγορη σκανδάλη |
| Τροφοδοτικό: | Ευρεία τάση 12-36V DC |
Αντιπαρεμβατικός Βιομηχανικός Αισθητήρας Ραντάρ RVP42-7M για Πόρτα Κυλιόμενου Ρολού Εργοστασιακού Χώρου
| Αρχή ραντάρ: | Επίπεδο ραντάρ Doppler 24,125 GHz |
|---|---|
| Αναγνώριση οχήματος: | 95% Υψηλή Ακρίβεια |
| Τροφοδοτικό: | 12-36V DC, <100mA |
RVP42-7BW Ψυχρή αλυσίδα Λογιστικής Ράδα αισθητήρα Αντιμίχλη για κατάψυξη αποθήκη αυτόματη πόρτα
| Αρχή ραντάρ: | Επίπεδο ραντάρ Doppler 24,125 GHz |
|---|---|
| Αναγνώριση οχήματος: | 95% Υψηλή Ακρίβεια |
| Τροφοδοτικό: | 12-36V DC, <100mA |
12-24VAC Μικροκυμάτων Ράδαρα Αισθητήρα 5 PIN Διπλό κανάλι Διαμόρφωση
| Αρχή λειτουργίας: | Επίδραση Ντόπλερ |
|---|---|
| Κεντρική συχνότητα: | 24.125GHz |
| Μέγιστο ύψος εγκατάστασης: | κάτω από 5m |
Αισθητήρας ραντάρ RD24-6M Πύλης Απαγόρευσης για χώρο στάθμευσης
| συχνότητα λειτουργίας: | 24.150GHz |
|---|---|
| Τεχνική ένταση: | 10-24VDC |
| επαφή ηλεκτρονόμων: | 1A@24VDC/AC |

