Όλα τα Προϊόντα
-
Αισθητήρες κουρτίνας φωτός ασφαλείας
-
αισθητήρες κινήσεων
-
Ανιχνευτές υπέρυθρων φωτοκύτταρων
-
Ανιχνευτής βρόχων
-
Αισθητήρας ασφαλείας πύλης φραγμού
-
UHF αναγνώστης
-
Διαβάτης καρτών RFID
-
Σύστημα στάθμευσης
-
σύστημα διαχείρισης επισκεπτών
-
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης
-
Πληροφοριακό σήμα
-
Ασύρματος ανοιχτήρα πόρτας
-
Σύστημα φωτεινού σηματοδότη
-
Κουμπί διακοπτών
-
ΜπρούκΓεια σου, Νόρμαν... μόλις θυμήθηκα ότι δεν σε ενημέρωσα... όλα πήγαν καλά.τους άρεσε το αντικείμενο (υποθέτοντας ότι θα κρατήσει για τα επόμενα 10 χρόνια περίπου) -
Κίραν.Η Jutai είναι μια από τις πιο σίγουρες εταιρείες που έχω συναντήσει στην Κίνα.
λέξεις-κλειδιά [ vehicle detection radar sensor ] αγώνας 95 προϊόντα.
24.150GHz Ρυθμίσιμη έξοδος αναμεταδότης Hold Time Αισθητήρας μικροκυμάτων για πύλες φραγμών
| συχνότητα λειτουργίας: | 24.150GHz |
|---|---|
| Τεχνική ένταση: | 10-24VDC |
| επαφή ηλεκτρονόμων: | 1A@24VDC/AC |
Αντισυγκρουσιακό ραντάρ οχημάτων στάθμευσης
| συχνότητα λειτουργίας: | 24.150GHz |
|---|---|
| Τεχνική ένταση: | 10-24VDC |
| επαφή ηλεκτρονόμων: | 1A@24VDC/AC |
Έλεγχος από απόσταση του αισθητήρα ραντάρ για κρύο αποθήκευση πόρτες ανίχνευση κίνησης ενεργειακή απόδοση
| Τύπος εξόδου: | 1 Έκδοση ρελέ. |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 12-24VADC |
| Συχνότητα κεραίας: | 24.125GHz |
Νέος δείκτης ανίχνευσης κίνησης IP65 για ανίχνευση οχημάτων ανελκυστήρων βιομηχανικών θυρών υψηλής ταχύτητας
| Τύπος εξόδου: | 1 Έκδοση ρελέ. |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 12-24VADC |
| Συχνότητα κεραίας: | 24.125GHz |
Ανιχνευτής κυκλώματος οχήματος με επαγωγική κίνηση
| Supplu δύναμης: | 110-240v |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000μH |
| Αισθησία: | 6 τρόποι επιλογής/Υψηλότερος 0,010% DL/L/ Κατώτερος 2,56% DL/L |
Αισθητήρας κίνησης ραντάρ μικροκυμάτων Doppler 24GHz για βιομηχανικές πύλες υψηλής ταχύτητας
| Αποδόσεις: | Δύο αναμεταδιδόμενοι έξοδος. |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Συχνότητα: | 24.125GHz |
JUTAI αισθητήρας κίνησης διαχωρισμός ανελκυστήρα με 2 ρελέ για αυτόματη βιομηχανική πύλη
| Αποδόσεις: | Δύο αναμεταδιδόμενοι έξοδος. |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Συχνότητα: | 24.125GHz |
IP65 Έξυπνοι αισθητήρες κίνησης πόρτας γκαράζ ακριβείας διπλό ρελέ 9m
| Αποδόσεις: | Δύο αναμεταδιδόμενοι έξοδος. |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Συχνότητα: | 24.125GHz |
Δύο κανάλια αισθητήρα κίνησης μικροκυμάτων 24,125GHz
| Αρχή λειτουργίας: | Επίδραση Ντόπλερ |
|---|---|
| Κεντρική συχνότητα: | 24.125GHz |
| Μέγιστο ύψος εγκατάστασης: | κάτω από 5m |
RD24-4 Αυτοματοποιημένος αισθητήρας κίνησης γυάλινης πόρτας 5m ύψος εγκατάστασης διπλό κανάλι
| Αρχή λειτουργίας: | Επίδραση Ντόπλερ |
|---|---|
| Κεντρική συχνότητα: | 24.125GHz |
| Μέγιστο ύψος εγκατάστασης: | κάτω από 5m |

