Όλα τα Προϊόντα
-
Αισθητήρες κουρτίνας φωτός ασφαλείας
-
αισθητήρες κινήσεων
-
Ανιχνευτές υπέρυθρων φωτοκύτταρων
-
Ανιχνευτής βρόχων
-
Αισθητήρας ασφαλείας πύλης φραγμού
-
UHF αναγνώστης
-
Διαβάτης καρτών RFID
-
Σύστημα στάθμευσης
-
σύστημα διαχείρισης επισκεπτών
-
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης
-
Πληροφοριακό σήμα
-
Ασύρματος ανοιχτήρα πόρτας
-
Σύστημα φωτεινού σηματοδότη
-
Κουμπί διακοπτών
-
ΜπρούκΓεια σου, Νόρμαν... μόλις θυμήθηκα ότι δεν σε ενημέρωσα... όλα πήγαν καλά.τους άρεσε το αντικείμενο (υποθέτοντας ότι θα κρατήσει για τα επόμενα 10 χρόνια περίπου) -
Κίραν.Η Jutai είναι μια από τις πιο σίγουρες εταιρείες που έχω συναντήσει στην Κίνα.
λέξεις-κλειδιά [ door access control rfid reader ] αγώνας 70 προϊόντα.
Διπλός ανιχνευτής βρόχου οχήματος ανίχνευσης κατεύθυνσης για καταμέτρηση κυκλοφορίας LD200 LD202
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Διδακτορείο διπλού καναλιού LD-200 20-2000uH 110-240V για σύστημα μέτρησης στάθμευσης
| Απαιτήσεις δύναμης: | 110-240VAC (48 έως 63Hz) |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Αισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Διπλός Αισθητήρας Οχήματος Βρόχου για Πύλη Φραγής Στάθμευσης με Ανίχνευση Φορτηγών Υψηλής Ευαισθησίας
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Αισθητήρας βρόχου διπλού καναλιού βαρέως τύπου για ανίχνευση φορτηγών και λεωφορείων σε συστήματα στάθμευσης
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Δύο κανάλια αισθητήρα κυκλώματος με κρίση κατεύθυνσης για συστήματα εισόδου και εξόδου στάθμευσης
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Αισθητήρας βρόχου μονός διπλού καναλιού με ρυθμίσεις DIP Switch για διαχείριση στάθμευσης και κυκλοφορίας
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Δύο κανάλια αισθητήρα οχήματος με λειτουργία κατεύθυνσης για συστήματα μέτρησης στάθμευσης αυτοκινήτων
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Μονό διπλό κανάλι ανιχνευτής οχημάτων για την πόρτα φραγμού χώρου στάθμευσης και το σύστημα μέτρησης
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Ελαφρύ μοντέλο φωτεινής κουρτίνας 8m εύρος ανίχνευσης με έξοδο ρελέ
| Υλικό: | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Ανθεκτικό στη διάβρωση |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP67 |
Ανιχνευτής οχημάτων διπλού καναλιού για διμερή παρακολούθηση και καταμέτρηση ροής κυκλοφορίας
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |

