Όλα τα Προϊόντα
-
Αισθητήρες κουρτίνας φωτός ασφαλείας
-
αισθητήρες κινήσεων
-
Ανιχνευτές υπέρυθρων φωτοκύτταρων
-
Ανιχνευτής βρόχων
-
Αισθητήρας ασφαλείας πύλης φραγμού
-
UHF αναγνώστης
-
Διαβάτης καρτών RFID
-
Σύστημα στάθμευσης
-
σύστημα διαχείρισης επισκεπτών
-
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης
-
Πληροφοριακό σήμα
-
Ασύρματος ανοιχτήρα πόρτας
-
Σύστημα φωτεινού σηματοδότη
-
Κουμπί διακοπτών
-
ΜπρούκΓεια σου, Νόρμαν... μόλις θυμήθηκα ότι δεν σε ενημέρωσα... όλα πήγαν καλά.τους άρεσε το αντικείμενο (υποθέτοντας ότι θα κρατήσει για τα επόμενα 10 χρόνια περίπου) -
Κίραν.Η Jutai είναι μια από τις πιο σίγουρες εταιρείες που έχω συναντήσει στην Κίνα.
λέξεις-κλειδιά [ door access control rfid reader ] αγώνας 70 προϊόντα.
30m ανίχνευση ηλιακού φωτός IP65 180° περιστροφή προστατευτικό φως κουρτίνα για μεγάλη βιομηχανική πόρτα
| Αξιολόγηση IP: | IP65 |
|---|---|
| Κώδικας Hs: | 8531100000 |
| Προδιαγραφές: | 112*13*8.5 |
Αισθητήρας Ανίχνευσης Οχημάτων Μονού Καναλιού Για Πύλη, Διπλού Καναλιού Για Μέτρηση Κατεύθυνσης
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Δύο κανάλια ανιχνευτής βρόχων οχήματος για πρόσβαση στο χώρο στάθμευσης
| Απαιτήσεις δύναμης: | 110-240VAC (48 έως 63Hz) |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Αισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Επαγωγικός ανιχνευτής οχημάτων 2 καναλιών για έλεγχο εισόδου & εξόδου χώρου στάθμευσης
| Απαιτήσεις ισχύος: | 12-24V |
|---|---|
| Πεδίο αυτοστροφής: | 20-2000 χμ. |
| Ευαισθησία: | 16 Δρόμους Επιλέξιμοι/ Το υψηλότερο 0,010%Dl/L/Το χαμηλότερο 2,56% |
Διάφραξη αισθητήρα κουρτίνας φωτός ασφαλείας ψηφιακού τύπου για αυτόματη αισθητήρα ασφαλείας πόρτας υψηλής ταχύτητας
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP65 |
|---|---|
| Κωδικός ΕΣ: | 8531100000 |
| Προδιαγραφές: | 112*13*8.5 |
IP65 Εξωτερική Ασφάλεια Φως Κεραμίδας υπέρυθρος αισθητήρας για αυτόματη πόρτα Anti Smashing
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP65 |
|---|---|
| Κωδικός ΕΣ: | 8531100000 |
| Προδιαγραφές: | 112*13*8.5 |
IP65 Ασφάλεια κουρτίνα εξωτερικού 30M Περιοχή για μεγάλη βιομηχανική πόρτα Anti Smashing
| Αξιολόγηση ΙΠ: | IP65 |
|---|---|
| Κωδικός ΕΣ: | 8531100000 |
| Προδιαγραφές: | 112*13*8.5 |
Φωτοκύτταρα 1m 4 δοκάρια για βιομηχανική PVC γρήγορη πόρτα
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP65 |
|---|---|
| Κωδικός ΕΣ: | 8531100000 |
| Προδιαγραφές: | 112*13*8.5 |
JUTAI Ασφάλεια 1m 4 υπέρυθρες ακτίνες φωτός Δέκτης κουρτίνας για βιομηχανική PVC γρήγορη πόρτα
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP65 |
|---|---|
| Κωδικός ΕΣ: | 8531100000 |
| Προδιαγραφές: | 112*13*8.5 |
Αισθητήρας προστασίας από την υπερύθμιση με εμβέλεια ανίχνευσης 20m
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP65 |
|---|---|
| Κωδικός ΕΣ: | 8531100000 |
| Προδιαγραφές: | 112*13*8.5 |

