Όλα τα Προϊόντα
-
Αισθητήρες κουρτίνας φωτός ασφαλείας
-
αισθητήρες κινήσεων
-
Ανιχνευτές υπέρυθρων φωτοκύτταρων
-
Ανιχνευτής βρόχων
-
Αισθητήρας ασφαλείας πύλης φραγμού
-
UHF αναγνώστης
-
Διαβάτης καρτών RFID
-
Σύστημα στάθμευσης
-
σύστημα διαχείρισης επισκεπτών
-
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης
-
Πληροφοριακό σήμα
-
Ασύρματος ανοιχτήρα πόρτας
-
Σύστημα φωτεινού σηματοδότη
-
Κουμπί διακοπτών
-
ΜπρούκΓεια σου, Νόρμαν... μόλις θυμήθηκα ότι δεν σε ενημέρωσα... όλα πήγαν καλά.τους άρεσε το αντικείμενο (υποθέτοντας ότι θα κρατήσει για τα επόμενα 10 χρόνια περίπου) -
Κίραν.Η Jutai είναι μια από τις πιο σίγουρες εταιρείες που έχω συναντήσει στην Κίνα.
λέξεις-κλειδιά [ 30m infrared beam photocell sensor ] αγώνας 51 προϊόντα.
Φωτοκύτταρο με υπέρυθρη ακτίνα 30m IP65 Αδιάβροχο Μπορεί να λειτουργήσει σε δύο ομάδες δίπλα δίπλα
| Αξιολόγηση ΙΠ: | IP65 |
|---|---|
| Κωδικός ΕΣ: | 8531901000 |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 120,00cm * 11,70cm * 4,30cm |
Μικτό Βάρος Πακέτου 0,25kg Αισθητήρας Φωτοκυττάρου Μονής Δέσμης με Εμβέλεια 20M Ιδανικό για Αυτόματες Πόρτες Βαθμολογία IP65 Ανθεκτικό
| Αξιολόγηση IP: | ip65 |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης: | 30μ |
| Τύπος: | ενσύρματος |
Ανερόστεγος εξωτερικός αισθητήρας φωτοκύτταρων με μπαταρία
| Αποδέκτης: | 12 - 24V AC |
|---|---|
| Καταναλώσεις ισχύος δέκτη: | 30mA @ 12V DC |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας του πομπού: | Ελάχιστο 2 έτη |
Εξωτερικός ανθεκτικός στον καιρό υπέρυθρος αισθητήρας φωτοκύτταρων για πύλες φραγμών με εμβέλεια 30m
| Αξιολόγηση ΙΠ: | IP65 |
|---|---|
| Κωδικός ΕΣ: | 8531901000 |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 120,00cm * 11,70cm * 4,30cm |
Φωτοκύτταρο με εμβέλεια ανίχνευσης 30m για συρόμενες και κυλιόμενες πύλες
| Αξιολόγηση ΙΠ: | IP65 |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης: | 30 μέτρα |
| Τύπος: | Με καλώδιο |
12-24V συνεχής ρεύμα αυτόματη πύλη υπέρυθρου αισθητήρα φωτοκύτταρα με IP65 επίπεδο αδιάβροχο
| Αποδέκτης: | 12 - 24V AC |
|---|---|
| Καταναλώσεις ισχύος δέκτη: | 30mA @ 12V DC |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας του πομπού: | Ελάχιστο 2 έτη |
Ασύρματη απόσταση λειτουργίας 30m Φωτοκύτταρα αισθητήρας δέσμης ασφαλείας CE FCC
| Αποδέκτης: | 12 - 24V AC |
|---|---|
| Καταναλώσεις ισχύος δέκτη: | 30mA @ 12V DC |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας του πομπού: | Ελάχιστο 2 έτη |
Αισθητήρας φωτοκυττάρου υπερύθρων IP65 Rated 12-24V AC DC, ιδανικός για βιομηχανικές και εμπορικές εγκαταστάσεις ασφαλείας, εξασφαλίζοντας λειτουργία
| Αξιολόγηση IP: | ip65 |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης: | 30μ |
| Τύπος: | ενσύρματος |
Υψηλής αξιοπιστίας αισθητήρας φωτοκύτταρων IR-20 για σκληρά εξωτερικά περιβάλλοντα των ΗΑΕ
| Αξιολόγηση IP: | ip65 |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης: | 30μ |
| Τύπος: | ενσύρματος |
Αισθητήρας υπέρυθρης δέσμης με βαθμό προστασίας IP55 για εξωτερική ασφάλεια και αυτοματισμό
| Αξιολόγηση IP: | ip65 |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης: | 30μ |
| Τύπος: | ενσύρματος |

