Όλα τα Προϊόντα
-
Αισθητήρες κουρτίνας φωτός ασφαλείας
-
αισθητήρες κινήσεων
-
Ανιχνευτές υπέρυθρων φωτοκύτταρων
-
Ανιχνευτής βρόχων
-
Αισθητήρας ασφαλείας πύλης φραγμού
-
UHF αναγνώστης
-
Διαβάτης καρτών RFID
-
Σύστημα στάθμευσης
-
σύστημα διαχείρισης επισκεπτών
-
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης
-
Πληροφοριακό σήμα
-
Ασύρματος ανοιχτήρα πόρτας
-
Σύστημα φωτεινού σηματοδότη
-
Κουμπί διακοπτών
-
ΜπρούκΓεια σου, Νόρμαν... μόλις θυμήθηκα ότι δεν σε ενημέρωσα... όλα πήγαν καλά.τους άρεσε το αντικείμενο (υποθέτοντας ότι θα κρατήσει για τα επόμενα 10 χρόνια περίπου) -
Κίραν.Η Jutai είναι μια από τις πιο σίγουρες εταιρείες που έχω συναντήσει στην Κίνα.
λέξεις-κλειδιά [ ip65 wired infrared beams security ] αγώνας 79 προϊόντα.
Αισθητήρας προστασίας θραύσης θραύσης θραύσης θραύσης DC12-24V
| Υλικό: | Σύνθεση αλουμινίου και πλαστικό PC |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20~60°C |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP65 |
Απομονωμένες διατομικές πόρτες αντι τσιμπήματος Φωτοκύτταρα Ασφάλεια Φωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφω
| Υλικό: | Σύνθεση αλουμινίου και πλαστικό PC |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20~60°C |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP65 |
Ηλεκτρονικός αισθητήρας κουρτίνας φωτός CE με έξοδο No/Nc για την ασφάλεια βιομηχανικών θυρών
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP65 |
|---|---|
| Κωδικός ΕΣ: | 8531100000 |
| Προδιαγραφές: | 112*13*8.5 |
JUTAI 30m IR αισθητήρας εμβέλειας ανίχνευσης για πύλες κλίσης και εμπόδια οχημάτων
| Αξιολόγηση ΙΠ: | IP65 |
|---|---|
| Κωδικός ΕΣ: | 8531901000 |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 120,00cm * 11,70cm * 4,30cm |
Αισθητήρας υπέρυθρης ακτινοβολίας για φραγμούς στάθμευσης και αυτόματες πύλες - ανίχνευση 30m
| Αξιολόγηση ΙΠ: | IP65 |
|---|---|
| Κωδικός ΕΣ: | 8531901000 |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 120,00cm * 11,70cm * 4,30cm |
Υψηλής αξιοπιστίας αισθητήρας φωτοκύτταρων IR-20 για σκληρά εξωτερικά περιβάλλοντα των ΗΑΕ
| Αξιολόγηση IP: | ip65 |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης: | 30μ |
| Τύπος: | ενσύρματος |
Ηλιακή ακτινοβολία Ανεμίδραστη Αντανάκλαση αισθητήρα Εξωτερικές Αυτοματοποιημένες Πύλες
| Σχήμα αριθ.: | IRR-7R |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+PC |
| χαρακτηριστικό: | Χαμηλή θερμοκρασία ανθεκτική |
Φωτοκύτταρο ανίχνευσης επιπέδου χιλιοστρόλεπτο για πόρτες γκαράζ αγωνιστικών αυτοκινήτων Αντι-UV αδιάβροχο
| Σχήμα αριθ.: | IRR-7R |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+PC |
| χαρακτηριστικό: | Χαμηλή θερμοκρασία ανθεκτική |
Ανιχνευτής ραντάρ ανίχνευσης οχημάτων RVP42-7M για έξυπνο έλεγχο πρόσβασης στην πύλη φραγμών χώρου στάθμευσης
| Αρχή ραντάρ: | Επίπεδο ραντάρ Doppler 24,125 GHz |
|---|---|
| Αναγνώριση οχήματος: | 95% Υψηλή Ακρίβεια |
| Τροφοδοτικό: | 12-36V DC, <100mA |

