Όλα τα Προϊόντα
-
Αισθητήρες κουρτίνας φωτός ασφαλείας
-
αισθητήρες κινήσεων
-
Ανιχνευτές υπέρυθρων φωτοκύτταρων
-
Ανιχνευτής βρόχων
-
Αισθητήρας ασφαλείας πύλης φραγμού
-
UHF αναγνώστης
-
Διαβάτης καρτών RFID
-
Σύστημα στάθμευσης
-
σύστημα διαχείρισης επισκεπτών
-
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης
-
Πληροφοριακό σήμα
-
Ασύρματος ανοιχτήρα πόρτας
-
Σύστημα φωτεινού σηματοδότη
-
Κουμπί διακοπτών
-
ΜπρούκΓεια σου, Νόρμαν... μόλις θυμήθηκα ότι δεν σε ενημέρωσα... όλα πήγαν καλά.τους άρεσε το αντικείμενο (υποθέτοντας ότι θα κρατήσει για τα επόμενα 10 χρόνια περίπου) -
Κίραν.Η Jutai είναι μια από τις πιο σίγουρες εταιρείες που έχω συναντήσει στην Κίνα.
λέξεις-κλειδιά [ ip65 industrial door motion sensor ] αγώνας 81 προϊόντα.
Γρήγορος ανοιχτής πόρτας αισθητήρα RVP42-9BW Για φορτηγά άτομα Διακρίνουν IP65
| Αποδόσεις: | Δύο αναμεταδιδόμενοι έξοδος. |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Συχνότητα: | 24.125GHz |
Ανερόστερος ανιχνευτής κίνησης διασταυρούμενης κυκλοφορίας για την κάλυψη της πύλης για το άνοιγμα βιομηχανικής πύλης
| Αποδόσεις: | Δύο αναμεταδιδόμενοι έξοδος. |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Συχνότητα: | 24.125GHz |
24.125GHz αυτόματος ανιχνευτής πόρτας μικροκυμάτων αισθητήρας ραντάρ κίνησης 12-28VAC
| Αποδόσεις: | Δύο αναμεταδιδόμενοι έξοδος. |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Συχνότητα: | 24.125GHz |
DC12V/24V οικιακή παρακολούθηση ανιχνευτής κίνησης υπέρυθρης ακτίνας CE
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP65 |
|---|---|
| Κωδικός ΕΣ: | 8531901000 |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 120,00cm * 11,70cm * 4,30cm |
Μοναδικές πόρτες 1800mm 29-Beam 100000Lux IP65 Blanking Light Curtain Anti Interference Ικανότητα Τεχνική υποστήριξη JUTAI
| Συνολικό μήκος: | 1838 χιλιοστά |
|---|---|
| Μέγιστο ύψος προστασίας: | 1566 χιλιοστά |
| Αριθμός δέσμης: | 29pcs |
1800mm 29 Beams Safety Light Curtain Sensor IP65 Αδιάβροχο 10m Απόσταση ανίχνευσης
| Συνολικό μήκος: | 1838 χιλιοστά |
|---|---|
| Μέγιστο ύψος προστασίας: | 1566 χιλιοστά |
| Αριθμός δέσμης: | 29pcs |
Ραδικά αισθητήρα εμβέλειας ανίχνευσης ρυθμιζόμενο ανιχνευτής κίνησης οχήματος για πύλες φραγμών
| συχνότητα λειτουργίας: | 24.150GHz |
|---|---|
| Τεχνική ένταση: | 10-24VDC |
| επαφή ηλεκτρονόμων: | 1A@24VDC/AC |
Ανίχνευση οχημάτων Μικροκυμάτων Νηοπία Ράδα Πύλης Αποκλεισμού / Ράδα Ασφάλειας Αδιάβροχο IP67
| συχνότητα λειτουργίας: | 24.150GHz |
|---|---|
| Τεχνική ένταση: | 10-24VDC |
| επαφή ηλεκτρονόμων: | 1A@24VDC/AC |
Ασφάλεια Φωτοκύτταρο Φωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτοφωτο
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP65 |
|---|---|
| Κωδικός ΕΣ: | 8531100000 |
| Προδιαγραφές: | 112*13*8.5 |
Αντισυγκρουσιακό ραντάρ οχημάτων στάθμευσης
| συχνότητα λειτουργίας: | 24.150GHz |
|---|---|
| Τεχνική ένταση: | 10-24VDC |
| επαφή ηλεκτρονόμων: | 1A@24VDC/AC |

